Airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem A láska mají 4 společné věci

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Nabízíme rozsáhlý sortiment teploměrů, vah pro široké využití nejen v domácnostech, v bytech, domech, průmyslových objektech, v obchodech, v potravinářství apod. Teploměry digitální vpichové k měření teploty tekutin, sypkých hmot, potravin, teploměry chladničkové, teploměry do trouby, teploměry do mrazáků, teploměry varné do hrnců nebo kotlů, teploměry zavařovací i speciální teploměry digitální s pečící sondou. Pro naše zákazníky nabízíme také kalibrace teploměrů + kalibrační list pro teploměry objednané i Vámi dodané.

Osobní teploměr by rozhodně neměl chybět v žádné rodinné domácnosti. Jedná se totiž o nezbytnou zdravotnickou pomůcku, která nám pomáhá s prvotní diagnostikou našeho zdravotního stavu. Jakmile nám není dobře, kvalitní teploměr nám dokáže s přesností na desetiny stupňů Celsia změřit naši tělesnou teplotu. Během krátké chvilky pak máme jasno, jestli jsme úplně v pořádku, máme zvýšenou teplotu, anebo se jedná o vysokou horečku (38 °C a více). V každém případě získáme bližší informace o svém aktuálním zdravotním stavu a můžeme se lépe rozhodnout, zda je nutné navštívit lékaře.

Tajemství úspěchu airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem

Vybrali jsme Thermoval duo scan. Používáme měření na čele – je to rychlé, dcerka se nebojí a obrovskou výhodou je, že ji nemusím v noci na měření budit. airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem s sebou bereme i na cesty. Je k němu praktické pouzdro.

Pokojový teploměr, rozsah teplot -40°C až +50°C, výška 20 cm, materiál plast.

• Rozsah měření teploty od 33,0 °C do 42,0 °C (91,4 °F až 107,6 °F).

Pravda o airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem za 3 minuty

airbi control – digitální teploměr a vlhkoměr s bezdrátovým senzorem je z výroby nastaven v režimu konfigurace a funguje jako Access Point . Po připojení napájení začne vysílat vlastní WiFi síť. K této síti se připojíte a prostřednictvím internetového prohlížeče zvolíte svoji domácí WiFi síť a zadáte heslo. Tím je konfigurace hotova a teloměr se připojuje přes vaši WiFi síť.

Bezkontaktní teploměr s podsvíceným LCD displejem pro měření teploty těla a předmětů během 1 s.

TMU je teplotní čidlo s rozhraním USB. Měří teploty od -55 °C do +125 °C. USB teploměr komunikuje je…