Akvarijní teploměr nalepovací

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Kdy se uskuteční akvarijní teploměr nalepovací?

Bezdotykový akvarijní teploměr nalepovací Nuk disponuje možností měření teploty na spánku, čele i v uchu. Infračervený senzor zaznamenává teplotu organismu již za 1 sekundu. To však v případě měření v uchu. Na spánku je doba měření přibližně 5 sekund. Kapacita integrované paměti je do 30 záznamů. Na vysokou teplotu upozorní LED kontrolka.

Měření teploty v uchu. Spolehlivý a přesný teploměr díky předehřátému hrotu.

Také můžete snadno zobrazit graf a využít i dalších funkcí. Baterie u tohoto typu navíc vydrží obvykle velmi dlouho (zpravidla okolo tří let). Mezi nevýhody infra teploměrů patří vyšší pořizovací cena a zejména nutnost dodržovat při měření čistý senzor i měřený povrch (bez toho totiž hrozí zkreslení výsledků).

Kdy se uskuteční akvarijní teploměr nalepovací?

Digitální lékařský akvarijní teploměr nalepovací pro orální, axilární a rektální měření Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je akvarijní teploměr nalepovací…

Elektronický jehlový teploměr, ideální pro měření teploty masa, pečiva, mléka, čaje, vody, atd.

Teploměr je zařízení sloužící k měření teploty plynů (např. vzduchu), kapalin (např. vody), povrchu pevných látek atd. Obor zabývající se měřením teploty se nazývá termometrie.

Jsou akvarijní teploměr nalepovací jako obvykle?

akvarijní teploměr nalepovací Testo 106-T1 setSet se skládá z vpichového jádrového teploměru, z voděodolného ochranného obalu, z krytu, který lze upevnit na opasek, z ochranného víka na vpichovou jehlu a baterie. Ochranné kryty lze mýt v myčce. akvarijní teploměr nalepovací slouží k měření vnitřní teploty potravin.

Bezpečný a spolehlivý bezdotykový teploměr, se kterým snadno změříte teplotu lidského těla, ale také na povrchu předmětů či v místnosti. Má vlastní paměť a vydrží až 1000 měření.

Do jednoho sta korun lze pořídit naprosto základní modely, případně jednorázové proužkové teploměry. Poměrně často lze ale narazit také na digitální přístroje, jejichž koupi však v této cenové kategorii nedoporučujeme. Přesnost měření je totiž velmi špatná a nízká je také výdrž baterie, kterou navíc nelze vyměnit (po vybití je tedy potřeba zařízení vyhodit). Pokud ale chcete měřit tělesnou teplotu pouze orientačně, nejlevnější skleněné či páskové teploměry do 100 Kč vám s největší pravděpodobností postačí.