Arduino teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vytvořit arduino teploměr krok za krokem

První lihový arduino teploměr sestrojil již v roce 1641 toskánský velkovévody Ferdinand II. K měření tělesné teploty se dostal až na přelomu století. Význam měření teploty u lidí bylo doznáno až v 19. století. Nicméně první skutečně spolehlivý arduino teploměr se objevil až v roce 1866 a šlo o arduino teploměr rtuťový, nikoliv lihový. I když je dnes zakázaný, nelze mu upřít i to, že je dodnes prostě nejpřesnější a nejsnáze se s ním pracuje.

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele a okolních předmětů ze vzdálenosti 5-8 cm.

Vodotěsný, skleněný, bezrtuťový, lékařský teploměr s Galiem je určený pro rychlé měření přesných teplot. Délka měření je cca 3-5 min. Teploměr je určený k orálnímu, axilárnímu a rektálnímu měření.

Naučte se, jak začít arduino teploměr podnikat.

Digitální arduino teploměr pro pohodlné měření tělesné teploty. Orální, axilární a rektální měření. Ohebný flexi-hrot pro komfortní měření. Velký a přehledný displej. Zvuková signalizace ukončení měření. Paměť poslední naměřené hodnoty. Automatické vypnutí po sedmi minutách pro delší životnost baterií.

Při zjišťování tělesné teploty nezapomínejte ještě na místo, kde ji budete měřit. Jestliže chcete docílit přesných hodnot, měli byste vědět, že ty nejvěrohodnější teploty jsou na čele a v uchu, konkrétně v ušním bubínku.

Snadno se ovládá a měří tělesnou teplotu s lékařskou přesností.

Bojíte se? Ne, pokud použijete arduino teploměr správným způsobem!

Záření umí bezdotykový arduino teploměr zachytit pomocí speciálních senzorů, které jsou zabudované v hlavici infračerveného teploměru.

Německá značka, která se soustředí na produkty pro zdraví. Zaměřuje se i na výrobky pro sportovce, takže můžete v nabídce najít například sporttestery nebo osobní váhy. Kromě toho nabízí rovněž bezkontaktní teploměry.

Teploměr měří tělesnou teplotu i teplotu různých povrchů (0–100 °C).