Bezdotykový teploměr ir4

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Naučte se dělat bezdotykový teploměr ir4 jako profesionál

Digitální lékařský bezdotykový teploměr ir4 pro měření v ústech, v podpaždí a v konečníku Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je bezdotykový teploměr ir4 vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

Při samotném měření teploty bezkontaktním teploměrem dochází k tomu, že přístroj se zaměřuje na určitou oblast objektu, který měří. Ať už se jedná o nějaký materiál nebo lidské tělo. Hovoříme o takzvané bodu měření.

Misura, to jsou bezkontaktní infračervené teploměry připojitelné do mobilu, které vám již během jedné…

Jak začít podnikat s bezdotykový teploměr ir4 Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

Digitální bezdotykový teploměr ir4 T-02 si pamatuje poslední měření. Vhodný pro měření teploty pro děti a dospělé. Zvuková signalizace, obrazová signalizace, rychlý a přesný, vodotěsný a má měkké zakončení. Dobře čitelný display.

Reer s pozlacenou ohebnou špičkou je levnější digitální teploměr vhodný zejména pro alergiky, ale díky ohebnému hrotu také pro nejmenší pacienty. Určen je pro měření tělesné teploty v podpaží, v ústech a v konečníku. Rozsah možné naměřené teploty se pohybuje v rozmezí 32–43,9 °C, což je plně dostačujcí. Přestože výrobce uvádí délku měření 30 sekund, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je při měření v podpaží potřeba počkat déle (a to až 5 minut). Měření je ovšem (s ohledem k nízké ceně výrobku) překvapivě přesné, přestože spíše orientační. Při dosažení teploty vyšší než 37,5 °C na tuto skutečnost upozorní zvukový signál, taktéž na konec měření.

Dotykové infra teploměry – K měření je zapotřebí kontakt teploměru s lidskou pokožkou. Obvykle se jedná o varianty měření v uších.

5 návyků týkajících se bezdotykový teploměr ir4, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

bezdotykový teploměr ir4 má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

ThermoPro TP510, vodotěsný digitální cukrářský teploměr, rychlost měření 4–5 sek., přesnost ±0,5°, rozsah teplot –50°C až 300°C, ideální pro cukroví, olej atd.

Digitální teploměry pro zjištění teploty orálním a rektálním způsobem nebo v podpaží.