Bezdotykový teploměr na čelo

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Moje prezentace na téma bezdotykový teploměr na čelo, kterou jsem přednesl na akci X

Infračervený bezdotykový teploměr na čelo od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Umožňují měřit teplotu na čele nebo v uchu ze vzdálenosti až 10 cm. Jsou ideální pro malá miminka a novorozence.

Podle informací od výrobců je životnost těchto baterií velmi dlouhá, vydrží až několik tisíc měření. Nemusíte se tedy bát. že byste museli baterie měřit příliš často. Přesto je ale vhodné mít doma nějakou do zásoby, obvykle se totiž vybijí v tu nejméně vhodnou chvíli.

Jak snadno zvládnout každou bezdotykový teploměr na čelo výzvu pomocí těchto tipů

USB bezdotykový teploměr na čelo Vernier Go!Temp lze nahradit nerezovým teploměrem Vernier TMP-BTA zapojeným do rozhraní Vernier Go!Link, LabQuest, LabQuest Mini nebo LabPro.

Ušní teploměr s velmi přesným měřením tělesné teploty na dvě desetiny stupně celsia. Vhodný pro lékařské i domácí použití.

Dětský teploměr s pružnou špičkou Rychlé měření teploty v délce 6 – 40 vteřin v závislosti na místě měření. Pružná špička se dobře přizpůsobí místu měření teploty.

Je bezdotykový teploměr na čelo kopií jiné ochranné známky?

Zvedněte psovi ocas opatrně zaveďte bezdotykový teploměr na čelo do konečníku , podle velikosti psa zhruba 1 – 2,5 cm. Teplotu odečítejte u rtuťového teploměru po zhruba 2 minutách, u digitálních po zvukovém signálu.

Teploměr by se měl nacházet v každé domácí lékárničce. V naší nabídce najdete digitální teploměry, teploměry na čelo, i multifunkční teploměry, které vám změří teplotu přes ucho, nebo na čele.

zavařovací teploměr s rozsahem měření od 0°C až 100° C.