Bezdotykový teploměr princip

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

bezdotykový teploměr princip funguje pouze za těchto podmínek

Kuchyňské teploměry TESCOMA umožňují rychlou kontrolu aktuální teploty pokrmů a nápojů. V nabídce jsou digitální i analogové kuchařské teploměry, včetně speciálních žáruvzdorných teploměrů do masa a do trouby, multifunkční digitální bezdotykový teploměr princip se stěrkou i teploměry pro podávání vína.

Digitální infračervený ušní teploměr, přesné měření v pouhé 1 vteřině, měří infračervené teplo uvnitř ucha s klinicky ověřenou přesností, teploměr vhodný pro použití u novorozenců, paměť pro zobrazení poslední…

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele nebo ušním boltci. Okamžité měření během 1 sekundy.

Chyby, kterých se většina bezdotykový teploměr princip dopouští

Thermoval Standard Digitální bezdotykový teploměr princip Thermoval Standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesností na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu. Přístroj v bílém provedení disponuje extra velkým displejem pro snadnou čitelnost naměřených hodnot a spolehlivě měří teplotu l…

M1200E je ruční bateriový datalogger, který umožňuje sledovat aktuální měřené hodnoty na displeji přístroje nebo pracovat s historickými daty v programu Comet Vision, kde lze…

Dětský teploměr Thermoval rapid se vyznačuje velmi rychlým měřením teploty v délce 6 – 40 sekund. Má také extra velký a přehledný displej.

2 způsoby, jak použít bezdotykový teploměr princip, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Přesný bezkontaktní infračervený bezdotykový teploměr princip pro rychlé stanovení teploty lidského těla. Měření probíhá ze vzdálenosti 5 až 15 cm.

Cemio Metric 308 SMART Teploměr bezkontaktníBezkontaktní teploměr, který díky infračervenému záření během jedné sekundy spolehlivě změří tělesnou teplotu.

Nejlevnější infra teploměry začínají zhruba na 500 Kč. Jde o modely s malou pamětí na posledních 20 – 30 měření. Disponují malým nepodsvíceným displejem zobrazujícím jen to nejzákladnější. K jejich provozu obvykle stačí jedna baterie.