Bezdotykový teploměr pro psy

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 jednoduché tipy od bezdotykový teploměr pro psy, jak získat náskok před konkurencí

Vedle bezdotykových teploměrů pro děti a klasických digitálních teploměrů pro děti ve veselých barvách u nás najdete i klasický dětský bezdotykový teploměr pro psy s pružnou špičkou Thermoval kids flex, který se přizpůsobí místu měření a nehrozí poranění sliznice.

Přístroj je velice kompaktní, takže vám dobře padne do ruky a navíc se snadno přenáší. Pokud byste to využili, můžete změnit nastavení hodnot ze stupňů Celsia na stupně Fahrenheita. Pokud se při měření vybije baterie, budete na to upozorněni indikátorem slabé baterie. Z hlediska samotného měření je zde zvuková signalizace, kterou ale lze v případě potřeby deaktivovat. Nehrozí tak, že třeba vzbudíte spící dítě. Přístroj měří rychle a přesně, trochu nás ale zklamalo dílenské zpracování, které působí levně.

Teploměr by se měl nacházet v každé domácí lékárničce. V naší nabídce najdete digitální teploměry, teploměry na čelo, i multifunkční teploměry, které vám změří teplotu přes ucho, nebo na čele.

bezdotykový teploměr pro psy: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Od 700 do Kč – střední cesta mezi infračervenými bezdrátovými teploměry, které nabízejí spolehlivé měření. V této kategorii doporučujeme vybírat, pokud kupujete bezdotykový bezdotykový teploměr pro psy za účelem měření teploty u dětí. Většinou jsou tyto modely vybaveny prakticky všemi běžnými funkcemi.

Zvukový signál nechybí u většiny i levnějších digitálních a infračervených přístrojů. Jde o velmi praktickou funkci, která upozorní na dokončení měření. U pokročilejších modelů se navíc může zvukový signál lišit podle výšky naměřené teploty, případně je vydán pouze v případě, pokud má pacient zvýšenou teplotu či horečku.

7. Změřte teplotu v zadečku (40‐60 sekund), ústech nebo v podpaží (60‐90 sekund). Pro přesné měření v podpaží doporučujeme měřit teplotu po dobu 5 minut.

Jak začít podnikat s bezdotykový teploměr pro psy Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

Digitální bezdotykový teploměr pro psy Thermoval standard zajistí spolehlivé využití a je vhodný pro klinické měření. Variantami produktu jsou Thermoval rapid, Thermoval basic nebo Veroval duo scan.

Bazální digitální teploměr – vhodný pro ženy, které sledují své plodné dny. Teploměr se vyznačuje ohebnou špičkou. Naměřené teploty zobrazuje na dvě desetinná čísla a lze jej použít i k běžnému měření.

Automatické vypnutí šetří baterii, jelikož zařízení vypne zanedlouho po dokončení měření, v případě, že přístroj není používán.