Bezdrátový teploměr marimex

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaká je cena bezdrátový teploměr marimex?

Digitální bezdrátový teploměr marimex JumboFlexibilní, rychlý a přesný.Použití k měrení teploty v podpaží,…

Nehledáte teploměr, ale jiné zdravotní pomůcky? Na Mall.cz nabízíme celou řadu pomůcek, které doplní vaši domácí lékárnu. Najdete tu například také inhalátory nebo glukoměry, které se hodí zejména cukrovkářům na rychlé měření hladiny cukru.

Rychlý, přesný a spolehlivý digitální teploměr. Do osmi sekund změří tělesnou teplotu, teplotu vody a okolí. Má paměť posledního měření, automatické vypnutí a podsvícený displej.

Jak učit bezdrátový teploměr marimex lépe než kdokoli jiný

Vedle bezdotykových teploměrů pro děti a klasických digitálních teploměrů pro děti ve veselých barvách u nás najdete i klasický dětský bezdrátový teploměr marimex s pružnou špičkou Thermoval kids flex, který se přizpůsobí místu měření a nehrozí poranění sliznice.

Bezdotykové teploměry – stačí teploměremnamířit na osobu a téměř okamžitě se dozvíte její tělesnou teplotu. Umožňují i měření teploty prostředí a předmětů a měření u pohybujících se osob, což ocení zejména maminky. Maminky jím mohou změřit teplotu dětské stravy a nápojů. Pro lékaře a zdravotní personál má výhodu hygienického přístupu.

Microlife Teploměr MT 1931 GT digit.60sekundovýDigitální teploměr s ohebným pozlaceným analergickým hrotem, k měření tělesné teploty. S velkým displejem, 60sekundové praktické a pohodlné měření tělesné teploty.

Zajímavá fakta, která jste určitě nikdy nevěděli o bezdrátový teploměr marimex.

Digitální lékařský bezdrátový teploměr marimex pro orální, axilární a rektální měření Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je bezdrátový teploměr marimex…

Do 700 Kč – ty nejlevnější modely na trhu, které představují základní varianty. Někdy nemají ani podsvícený displej, ale většinou jim už nechybí třeba paměť. Mohou mít horší přesnost měření.

Od Kč výše – většina přístrojů v této cenové kategorii patří mezi přístroje pro profesionální použití. V těchto cenách hledejte tehdy, pokud chcete to nejlepší a zajímá vás nejvyšší přesnost měření.