Bezdrátový teploměr s více cidly

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak jsem si za jeden den zlepšil bezdrátový teploměr s více cidly

BÉBÉ-JOU koupací bezdrátový teploměr s více cidly Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský bezdrátový teploměr s více cidly do vody…

V roce 2009 došlo směrnicí Evropské unie k zákazu rtuťových teploměrů a jiných měrných zařízení s rtutí. Důvodem byla především ochrana životního prostředí a také předcházení domácím otravám. I když se rtuťový teploměr hůře používal – rtuť se těžko střepávala dolů, výsledek na stupnici nebylo dobře vidět, nebyly ohebné – někteří lidí za nimi stále truchlí.

Teploměr mě moc nepřesvědčil, protože po použití byl problém sklepat ho dolů. Takže jsem nakonec měřil digitálem… zlaté rtuťové teploměry…

Nejlepší způsob, jak bezdrátový teploměr s více cidly

Dlouhou výdrž baterie zajistí i funkce automatického vypnutí, konkrétně po 30 sekundách. Ta pozitivně přispívá k celkové jednoduchosti použití. V balení je návod jak v českém, tak slovenském a anglickém jazyce nebo ochranný sáček na bezdrátový teploměr s více cidly a dvě AA baterie.

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele nebo ušním boltci. Okamžité měření během 1 sekundy.

Digitální teploměr vnitřní AT-1 Vnitřní digitální teploměr pro umístění uvnitř akvária. Vodotěsný.

Průvodce bezdrátový teploměr s více cidly

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský bezdrátový teploměr s více cidly v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Alternativou jsou skleněné teploměry s obsahem směsi gallia, india a dalších kovů. Měření probíhá stejně jako u teploměru rtuťového, ale jinak se sklepávají.

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele a okolních předmětů ze vzdálenosti 5-8 cm.