Bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které bych si přál vědět o bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem, když jsem začínal.

Na teploměru je velký LCD displej, který je vhodný i pro noční měření díky podsvícení. bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem má zvukovou signalizaci, kterou je možné vypnout, a tak měřit nerušeně i v době spánků. Tento model je určený i pro profesionální užití.

Datalogger pro měření teploty s velkým LCD displejem. Naměřené hodnoty ukládá do energeticky nezávislé elektronické paměti.

Kuchyňské teploměry TESCOMA umožňují rychlou kontrolu aktuální teploty pokrmů a nápojů. V nabídce pro vás máme digitální i analogové kuchařské teploměry, vpichové teploměry i speciální žáruvzdorné teploměry do trouby. Chcete-li si dopřát skleničku vína nebo sektu, i tam byste měli hlídat správnou teplotu – v tomto případě se vám bude hodit náš teploměr speciálně navržený pro měření teploty vína.

Jaká je cena bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem?

bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem by neměl chybět v žádné domácnosti. Pro své snadné použití a přesné výsledky při měření tělesné teploty se bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem stává neocenitelným pomocníkem při různých zdravotních komplikacích. Kromě známých rtuťových teploměrů jsou nejrozšířenějším typem digitální teploměry, které naměřenou hodnotu zobrazují na displeji.

Základní funkcí infra teploměru je měření teploty. Ať už tělesné, nebo jiné. I přesto dokáží nabídnout něco navíc, co se projevuje například v komfortnějším užívání. Nyní se zmíníme o několika funkcích nacházejících se u cenově odlišných modelů teploměrů.

Reer s pozlacenou ohebnou špičkou je levnější digitální teploměr vhodný zejména pro alergiky, ale díky ohebnému hrotu také pro nejmenší pacienty. Určen je pro měření tělesné teploty v podpaží, v ústech a v konečníku. Rozsah možné naměřené teploty se pohybuje v rozmezí 32–43,9 °C, což je plně dostačujcí. Přestože výrobce uvádí délku měření 30 sekund, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je při měření v podpaží potřeba počkat déle (a to až 5 minut). Měření je ovšem (s ohledem k nízké ceně výrobku) překvapivě přesné, přestože spíše orientační. Při dosažení teploty vyšší než 37,5 °C na tuto skutečnost upozorní zvukový signál, taktéž na konec měření.

Proč nikdy neuvidíte bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem skutečně fungovat

Většina digitálních teploměrů jsou tzv. maximální teploměry, tzn., že ukazují nevyšší naměřenou teplotu. Měří tak dlouho, dokud bezkontaktní digitální teploměr s lcd displejem zůstává na místě měření, ačkoliv se může jednat pouze o nepatrné navýšení naměřených hodnot. Proto je důležité dodržovat čas měření u každého typu teploměru.

Stylové digitální teploměry Sencor vám umožní mít dokonalý přehled o vnitřní i vnější teplotě. Vybrat si můžete z několika designů či barev, aby se přístroj co nejlépe hodil do vaší domácnosti.

Bezkontaktní infračervený teploměr, měření v uchu a na čele, rychlé a přesné měření během půl sekundy, odchylka maximálně +- 0,2 °C, upozornění na…