Bezkontaktní infračervený ir teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

25 nejlepších citátů o bezkontaktní infračervený ir teploměr

Kuchyňské teploměry TESCOMA umožňují rychlou kontrolu aktuální teploty pokrmů a nápojů. V nabídce jsou digitální i analogové kuchařské teploměry, včetně speciálních žáruvzdorných teploměrů do masa a do trouby, multifunkční digitální bezkontaktní infračervený ir teploměr se stěrkou i teploměry pro podávání vína.

U bezdotykových infračervených teploměrů se můžeme setkat ještě s dalším rozdělením, a to podle konstrukce, jakou konkrétní přístroj má. Na trhu existují miniaturní a kapesní teploměry, přičemž jsou tady také pistolové teploměry nebo infračervené teploměry s termokamerou.

Měření tělesné teploty se provádí cca 2-3 cm od pokožky.

Tajemství úspěchu bezkontaktní infračervený ir teploměr

Zajímá vás jaké je právě venku počasí? Stačí jeden pohled na venkovní bezkontaktní infračervený ir teploměr a hned víte, jaká je teplota. bezkontaktní infračervený ir teploměr umístíte na okenní rám na severní stranu ve stínu a máte…

Emisivita je vlastně schopnost tělesa vyzařovat energii. Značná část běžných materiálů, jako dřevo, textil, zemina, kůže, sklo, keramika apod., vykazuje emisivitu přibližně 0,95. Jednodušší typy teploměrů proto mívají pevně nastavenu právě tuto hodnotu. Je-li takovým teploměrem měřena teplota tělesa, které má odlišnou emisivitu, lze přesnost měření zlepšit např. pokrytím povrchu měřeného tělesa jiným materiálem s emisivitou přibližně 0,95 (pro nižší teploty je to např. samolepka s definovanou emisivitou – takovéto samolepky někteří výrobci teploměrů nabízejí; pro vyšší teploty lze povrch měřeného tělesa opatřit vhodným nátěrem).

Článek měl za cíl stručně popsat princip měření, konstrukci, některé parametry a použití bezkontaktních infračervených teploměrů. Výklad je pro zachování přehlednosti a srozumitelnosti na mnoha místech značně zjednodušený.

Manželství a bezkontaktní infračervený ir teploměr mají více společného, než si myslíte.

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský bezkontaktní infračervený ir teploměr v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Ethernetové rozhraní s PoE napájením pro dva sdružené senzory. Měří jen teplotu nebo teplotu, vlhkos…

Snadno se ovládá a měří tělesnou teplotu s lékařskou přesností.