Bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

Infračervený bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Zrychlený teploměr – neboli „rychloběžka“, je schopen naměřit tělesnou teplotu během 6-40 sekund.

Vlhkoměr s teploměrem využijete jak pro měření vnitřní, tak venkovní teploty a v…

Kdy vstoupí v platnost zákon bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony?

U kojenců a dětí je průměrná tělesná teplota od 36,6 °C do 37,2 °C. Při dospělých se pohybuje spodní hranice od 36,2 °C do 37,2 °C. U starších lidí v důchodovém věku nad 65 let je průměrná tělesná teplota přibližně 36,2 °C. V průměru se odchylka může pohybovat na úrovni 0,6 ° Celsia. Kdy máte horečku, příp. kdy jste podchlazení vám pomůže zjistit jedině bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony.

Ať už hledáte infračervený teploměr osobní nebo pro měření různých předmětů a povrchů, abyste si vybrali ten správný, měli byste vědět, podle jakých parametrů jej hledat. To se dozvíte právě v tomto článku.

Digitální teploměr Thermoval standard měří teplotu lidského těla v zadečku (40‐60 sekund), ústech i v podpaží (60‐90 sekund). Pro přesné měření v podpaží doporučujeme měřit teplotu po dobu 5 minut. Přístroj se po 9 minutách od měření automaticky vypne.

Co je k vidění v bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony?

bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony digi.THERMOVAL Rapid 1ksDigitální bezkontaktní infračervený teploměr pro chytré telefony Thermoval Rapid je plně automatický s rychlostí měření 10 sekund, s pamětí pro uchování poslední naměření teploty a s přesností měření +/- 0,1°C. Speciální zvukový signál při horečce, extra velký displej.

ušní teploměr, měřený teplotní rozsah 32-43,0°C, akustickým signálem při teplotě vyšší než 37,8°C, LCD displej, 10 pamětí, pouzdro, 15 ks plastových…

Potvrzuji, že jsem se seznámil/a sobchodními podmínkamiporozuměl/a jsem jejich obsahu a v celém rozsahu s nimi souhlasím. Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s našíPolitikou ochrany osobních údajů.Odkaz na alternativní řešení sporů.