Bezkontaktní teploměr heureka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Proč bezkontaktní teploměr heureka není přítelem malých podniků

Vizuální infrabezkontaktní teploměr heureka Fluke VT04 Fluke VT04 je vizuální infrabezkontaktní teploměr heureka. Přístroj kombinuje vlastnosti bodového infrateploměru s možností prolínání viditelného snímku.

Změří tělesnou teplotu i teplotu předmětů a místnosti za 1 vteřinu.

Mezi nedostatky zejména velmi levných digitálních teploměrů také patří méně přesné měření. Na trhu lze najít také zrychlené digitální teploměry, které se označují jako „rychloběžky“, jelikož dokáží naměřit teplotu v rekordně rychlém čase (obvykle během 6–40 sekund). Tyto modely jsou proto vhodné zejména pro případy, kdy se měřená osoba teploměru z nějakého důvodu brání anebo je jí měření nepříjemné, či dokonce bolestivé.

7 dovedností, které by měl každý bezkontaktní teploměr heureka rozvíjet

Rozsah minimální a maximální teploty, v jejichž rámci probíhá měření, je méně podstatný údaj, tedy v tom případě, že bezkontaktní teploměr heureka plánujete používat pouze pro měření tělesné teploty. Většina modelů ze všech kategorií se totiž vyrábí zhruba v rozmezí od 30 °C do 45 °C, což je pro měření lidské teploty více než dostačující. Tento údaj se obvykle uvádí ve stupních Celsia, výjimkou ale nejsou ani stupně Fahrenheita.

Infračervené teploměry spadají do kategorie moderních teploměrů, které dokáží zjistit teplotu v rozmezí pár vteřin, a to bez toho, aniž by se daného objektu či osoby vůbec dotýkaly. Oblíbenosti se těší ve zdravotnictví, ale třeba také v kuchyni nebo ve stavebním průmyslu. V tomto srovnání jsme pro vás připravili několika zařízení, se kterými nešlápnete vedle. Při výběru jsme postupovali jako dobře informovaní uživatelé. Hlavním kritériem pro nás byla přesnost měření a jeho rozsah. Přihlíželi jsme také k doplňkovým funkcím.

Značka s italskými kořeny, která se soustředí na inovaci a design v oblasti dětského zboží. Kromě toho najdete v nabídce prostředky péče o děti, kde patří rovněž digitální bezkontaktní teploměry.

5 atraktivních způsobů, jak zlepšit bezkontaktní teploměr heureka.

Při pořizování dětské výbavičky jsme tápali i nad teploměrem. Rtuťový jsem ihned zavrhla a dle nabídky na trhu jsme vybrali digitální bezkontaktní teploměr heureka Hartmann s dětskými motivy, který zaručoval změření teploty do 10 sekund. Naštěstí jsme bezkontaktní teploměr heureka zatím použili jen párkrát, ale jsem s ním spokojená. Měří rychle, při připravení teploměru na měření zapípá, při naměření také zapípá, tak člověk nemusí pořád kontrolovat, zda se hodnoty ještě mění nebo už jsou stálé.

Cukrářský teploměr s rozsahem +80° +180° pro přesné měření teploty nejrůznějších pokrmů i surovin.

Bezkontaktní infračervený malý teploměr na měření v uchu a na čele, který doručí rychlé a přesné výsledky během půl sekundy. Má barevný displej a upozorní na zvýšenou teplotu.