Bezrtutovy teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého bezrtutovy teploměr.

Digitální bezrtutovy teploměr na měření teploty lidského těla, povrchové i okolní teploty s okamžitou odezvou. bezrtutovy teploměr Berrcom JXB-178 prezentuje nejjednodušší způsob měření teploty….

Infračervený teploměr KFT-22 je bezkontaktní zařízení pro měření tělesné teploty a teploty předmětů.

Uživatelé jsou s tímto ušním teploměrem nadmíru spokojeni. V recenzích zmiňují přesnost měření, jednoduchost ovládání a také speciální funkci teploměru, nastavení věku dítěte, podle kterého teploměr interpretuje naměřené hodnoty. Podle některých uživatelů by ale teploměr mohl mít obal.

Nejdůležitější průvodce bezrtutovy teploměr

Tento bezrtutovy teploměr je vyroben na základě nejnovějších poznatků medicínských diagnostických technologiích. Bezdotykovým teploměrem lze měřit teplotu na bříšku, středu čela, v podpaží, na krku a pod ušním boltcem.

Dětský digitální teploměr s ohebnou špičkou Hartmann Thermoval Rapid Kids flex je kromě klasického použití (v podpaží a ústech) vhodný i pro měření novorozenců (v konečníku). Jedná se přitom o cenově velmi dostupný model. Rozsah teplot se pohybuje od 32 °C do 43,9 °C a měří s přesností na jedno desetinné místo. Přestože výrobce (i v názvu) uvádí rychlé měření – v závislosti na místě měření od 6 do 40 sekund, ve skutečnosti měření trvá výrazně déle. Nejméně času je potřeba pro měření v konečníku (a to zhruba 12 sekund, pro získání přesných hodnot ale doporučujeme dodržet interval 3 minut).

Pokud se kdekoliv na internetu podíváte na TOP 10 nejprodávanějších teploměrů, ve většině případů bude žebříček obsahovat minimálně 5 infračervených teploměrů. Hlavním důvodem je možnost bezkontaktního měření. U těchto typů teploměrů není třeba pravidelné údržby po každém použití, pokud nedojde ke znečištění. Jak jsme již zmínili, je ideální pro měření člověka, kterého nechcete například rušit ze spánku, a hodnotu naměříte jednoduše během několika málo vteřin ze vzdálenosti 3-5 cm od čela.

Kdy vstoupí v platnost zákon bezrtutovy teploměr?

bezrtutovy teploměr neobsahuje rtuť, proto je pro sklepávání potřeba použít výrazně větší sílu než u rtuťových teploměrů. bezrtutovy teploměr vezměte do ruky jako tužku a několikrát bouchněte hřbetem ruky o druhou ruku zatnutou v pěst.

Teploměr měří tělesnou teplotu i teplotu různých povrchů (0–100 °C).

Řada přístrojů na měření tělesné teploty, které fungují na infračerveném principu, představují dotykovou variantu měření teploty. V takovém případě se většinou jedná o teploměry, kde se měří teplota v uších a jsou to tedy ušní teploměry.