Bojlerový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak proměnit bojlerový teploměr v úspěch

Cemio Metric 304 Rapid Flex bojlerový teploměr digitálníUltrarychlý a spolehlivý digitální bojlerový teploměr s ohebnou špičkou pro měření tělesné teploty.

Infračervený teploměr od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Zvýšená teplota nebo horečka je přirozenou obrannou reakcí organismu proti infekci. Musí se však pečlivě sledovat a pravidelně měřit. K tomu Vám firma Beurer nabízí široký výběr digitálních teploměrů. Teploměry na čelo, do podpaží, do ucha nebo bezkontaktní teploměry. Měření tělesné teploty do několika sekund, možnost uložení naměřené hodnoty do paměti přístroje, bezpečné použití bez skla a bez rtuti, každý digitální teploměr má velký, dobře čitelný displej. Teploměry firmy Beurer vhodné pro celou rodinu.

Zjistěte, jak přesně jsme minulý měsíc provedli bojlerový teploměr

U průmyslových teploměrů se rozsah pohybuje mezi -35 °C do +800 °C. bojlerový teploměr tedy najde opravdu široké využití.

Věděli jste, že tělesná teplota se během dne mění? Nejnižší je kolem čtvrté hodiny ranní, nejvyšší naopak kolem osmnácté hodiny. Naměřená teplota je také závislá na místě měření, proto měřte stále na stejném místě. Jestliže naměříte více než 37,3 stupňů Celsia, jedná se o zvýšenou teplotu. V případě, že stále stoupá, je na místě nasadit antipyretika, například Paralena pro děti Panadol.

Vybírat můžete z plastových teploměrů, které se jen nalepí na sklo. Dále z klasických skleněných nebo nově velmi oblíbených digitálních se sondou. Sonda se umístí do akvária a samotný displej můžete položit vedle akvária nebo do skříňky.

Manželství a bojlerový teploměr mají více společného, než si myslíte.

ThermoPro TP510, vodotěsný digitální cukrářský bojlerový teploměr, rychlost měření 4–5 sek., přesnost ±0,5°, rozsah teplot –50°C až 300°C, ideální pro cukroví, olej atd.

Umožňuje víceúčelové měření teploty těla, vzduchu, vody ke koupání nebo teplotu stravy.

Od Kč výše – většina přístrojů v této cenové kategorii patří mezi přístroje pro profesionální použití. V těchto cenách hledejte tehdy, pokud chcete to nejlepší a zajímá vás nejvyšší přesnost měření.