Carpoint teploměr digitální in-out s hodinami

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete více peněz? Spusťte carpoint teploměr digitální in-out s hodinami

Bezkontaktní IR carpoint teploměr digitální in-out s hodinami, který nabízí měření teploty lidského těla, lze jej použít i pro odečtení teploty povrchu nebo počítání lidí. Rychlost měření je až 0,1 s, přesnost 0,2 °C. Obsahuje stupnici v °C a °F. Napájení přes 4 x AA baterie nebo pomocí USB adaptér/PC/powerbanka. Vzdálenost měření činí 5-10 cm.

Mezi hlavní výhody infračervených teploměrů patří rychlost měření – trvá několik vteřin. Teplota se většinou měří v uchu nebo na čele. Měření v uchu je rychlejší, může trvat jenom jednu sekundu, a je ještě přesnější než měření z čela. Opět může být problém s malými dětmi, které si nenechají v uchu změřit teplotu ani za nic. Teploměr měřící teplotu z čela je tak pro ně výhodnější variantou. Některé dražší teploměry ale dokonce kombinují obě možnosti.

Ideální je proto pořídit si bezrtuťový teploměr rovnou se sklepávadlem a teploměr sklepávat hned po změření teploty.

Úvod do carpoint teploměr digitální in-out s hodinami.

Tento digitální carpoint teploměr digitální in-out s hodinami je ideální pro kontrolu teploty při přípravě a výdeji pokrmů. Velkou výhodou teploměru je možnost sklopení hrotu a zvýšená odolnost proti vlhkosti…

Zvuková signalizace – Zvuk prezentuje dokončené měření. Některé teploměry mají ještě speciální signalizaci v případě, že člověku naměří zvýšenou teplotu. Často je možné zvukový signál vypnout.

Pro zachování co nejlepší přesnosti je vhodné, aby – pokud je to možné – teplota byla měřena z menší vzdálenosti, než je maximální možná.

Proč nikdy neuvidíte carpoint teploměr digitální in-out s hodinami skutečně fungovat

Extra rychlý a přesný digitální carpoint teploměr digitální in-out s hodinami Geratherm Rapid, který změří teplotu dětí i dospělých během 9 vteřin. carpoint teploměr digitální in-out s hodinami je díky pozlacenému čidlu antialergický, má akustický alarm v případě horečky, funkci automatického vypnutí, velký LCD displej, ohebný konec a je voděodolný. Automaticky ukládá poslední naměřenou hodnotu do paměti teploměru.

Elektronický digitální teploměr Omron Flex Temp SMART s ohebným koncem pro příjemné měření. Flex Temp je určený pro orální, axilární a rektální měření tělesné teploty s rychlostí měření do 10 vteřin. Je vhodný pro každodenní kontrolu tělesné teploty.

je dlouholetou členkou naší redakce. Ve své práci se věnuje srovnávání produktů všemožných kategorií, mezi které patří i produkty pro zdraví. Bezdrátové teploměry má na starost už dlouhou dobu, dokáže vám proto poradit, na jaké parametry byste se měli při výběru zaměřit a pro koho je vhodný který typ. Kromě teploměrů se věnovala také dalším produktům pro krásu a zdraví, jako jsou infrasauny, čističky vzduchu, nebo třeba měřiče krevního tlaku.