Chicco teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Největší tajemství chicco teploměr

Klasické teploměry se stupnicí, digitální nebo infračervené teploměry? Napsali jsme pro vás pár tipů, podle čeho byste si měli chicco teploměr vybírat a na co si dát při koupi pozor.

Bezkontaktní infračervený teploměr, měření v uchu a na čele, rychlé a přesné měření během půl sekundy, odchylka maximálně +- 0,2 °C, upozornění na…

Mějte na paměti, že měřením můžeme přímo charakterizovat některé nemoci. Pro ty z vás, kteří se chtějí o měření teploty dozvědět více, máme připravený článek ,,Teploměry a měření teploty’’.

Jak jsem si za jeden den zlepšil chicco teploměr

Infračervený chicco teploměr od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení.

Reer s pozlacenou ohebnou špičkou je levnější digitální teploměr vhodný zejména pro alergiky, ale díky ohebnému hrotu také pro nejmenší pacienty. Určen je pro měření tělesné teploty v podpaží, v ústech a v konečníku. Rozsah možné naměřené teploty se pohybuje v rozmezí 32–43,9 °C, což je plně dostačujcí. Přestože výrobce uvádí délku měření 30 sekund, pro dosažení co nejpřesnějšího výsledku je při měření v podpaží potřeba počkat déle (a to až 5 minut). Měření je ovšem (s ohledem k nízké ceně výrobku) překvapivě přesné, přestože spíše orientační. Při dosažení teploty vyšší než 37,5 °C na tuto skutečnost upozorní zvukový signál, taktéž na konec měření.

Kdy vstoupí v platnost zákon chicco teploměr?

Po celý menstruační cyklus používejte stejný chicco teploměr. Pokud v průběhu cyklu měníte chicco teploměr nebo i jen baterie v teploměru, poznamenejte si to do grafu.

Ideální je proto pořídit si bezrtuťový teploměr rovnou se sklepávadlem a teploměr sklepávat hned po změření teploty.

Elektronický jehlový teploměr, ideální pro měření teploty masa, pečiva, mléka, čaje, vody, atd.