čidlový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 návyků týkajících se čidlový teploměr, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Digitální čidlový teploměr T-02 si pamatuje poslední měření. Vhodný pro měření teploty pro děti a dospělé. Zvuková signalizace, obrazová signalizace, rychlý a přesný, vodotěsný a má měkké zakončení. Dobře čitelný display.

To, jakým způsobem budete moci teploměr využít záleží částečně na pořizovací ceně. Dražší teploměry mají zpravidla větší rozpětí a využít je můžete také pro měření teploty vzduchu, vody nebo třeba pokrmů. Tyto možnosti jsou výhodné především pro rodiče malých dětí.

Vysoce přesný teploměr – vlhkoměr určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu.

Jaká je cena čidlový teploměr?

Dětský čidlový teploměr NUK 2v1 je vybaven měřícím nástavcem, který díky infračerveným senzorům měří teplotu v uchu v řádech vteřin. LED kontrolka Vás ihned upozorní na zvýšenou teplotu a čidlový teploměr je vhodný také pro měření dětské stravy, či vody při koupání. Součástí balení je praktický stojánek a lithiová baterie CR2032. čidlový teploměr má paměť na 25 měření a jako na praktickou lze pohlížet na absenci zvukového signálu, který v noci neprobudí spící dítě.

Indikátor stavu baterie – indikace nízkého stavu baterie je zpravidla součástí displeje. Na displeji jste tak upozorněni na to, že je potřeba baterii vyměnit. Slabá baterie může mít vliv i na měření, proto se vždy ujistěte, že nemáte baterii vybitou.

Cena základních osobních teploměrů (skleněných i digitálních) se zpravidla pohybuje v nižších částkách – nejlevnější modely zakoupíte již okolo 100–200 Kč, většinu pak do 500 Kč. Připlatit si budete muset za infračervený či bezkontaktní typ, možnost nabíjení a nadstandardní doplňkové funkce.

Lekce o čidlový teploměr, na kterou nikdy nezapomenu

čidlový teploměr chladničkový plastovýZávěsný čidlový teploměr pro měření teploty v chladničce i v mrazáku. Teplotní rozsah -40 až +40 °C. Dělení stupnice 1 °C.

Teploměr bezkontaktní digitální infračervený s LCD displejem KF-32 Podsvícený LCD displej, při jakémkoliv světle lze jasně zobrazit funkce.

Cemio Metric 308 SMART Teploměr bezkontaktníBezkontaktní teploměr, který díky infračervenému záření během jedné sekundy spolehlivě změří tělesnou teplotu.