Digitální infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je digitální infračervený teploměr ztráta času

Infračervený digitální infračervený teploměr od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

• Po zjištění teploty je možné tlačítkem °C/°F přepínat zobrazení teploty ve °C a °F.

Největší výběr produktů naleznete od 100 do 500 Kč. V této kategorii se nachází celá řada modelů určených pro běžného uživatele. Největší zastoupení zde mají zařízení digitální. Často nechybí základní funkce (podsvícený displej, omezená paměť naměřených hodnot, indikátor stavu baterie, automatické vypnutí, jednoduchý akustický signál). Velmi výjimečně se v této cenové kategorii lze setkat také se základním infračerveným přístrojem (zpravidla kontaktním), podobně s dudlíkovými teploměry.

5 zkratek k dosažení digitální infračervený teploměr.

U průmyslových teploměrů se rozsah pohybuje mezi -35 °C do +800 °C. digitální infračervený teploměr tedy najde opravdu široké využití.

Volba ℃ nebo ℉, přesnost na ± 0,2-0,3, ℃ podle rozsahu teploty.

který využijete nejen při zavařování, ale třeba i při pečení větších kusů masa, praktický je i teploměr do udírny…- a tak různé druhy a typy kvalitních kuchyňských teploměrů samozřejmě nechybí ani v naší nabídce. Kuchyňský teploměr můžete mít za velmi přijatelnou cenu. Dodáme ho podle vašeho požadavku na některé ze stovky výdejních míst po celé republice.

Průvodce digitální infračervený teploměr

Přesný bezkontaktní infračervený digitální infračervený teploměr pro rychlé stanovení teploty lidského těla. Měření probíhá ze vzdálenosti 5 až 15 cm.

Rychlý a spolehlivý digitální lékařský teploměr vhodný pro děti.

Přístroj je velice kompaktní, takže vám dobře padne do ruky a navíc se snadno přenáší. Pokud byste to využili, můžete změnit nastavení hodnot ze stupňů Celsia na stupně Fahrenheita. Pokud se při měření vybije baterie, budete na to upozorněni indikátorem slabé baterie. Z hlediska samotného měření je zde zvuková signalizace, kterou ale lze v případě potřeby deaktivovat. Nehrozí tak, že třeba vzbudíte spící dítě. Přístroj měří rychle a přesně, trochu nás ale zklamalo dílenské zpracování, které působí levně.