Digitální plovoucí teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak proměnit digitální plovoucí teploměr v úspěch

1. digitální plovoucí teploměr lékařský skleněný bezrtuťový je nutné minimálně 10 minut držet v podpaží, což je nekomfortní pro zdravotníky i pro pacienta, obzvlášť dětského. Při sklepávání je nutné mít dostatečnou trpělivost, jelikož kapalina uvnitř velmi klesá dolů pomalu a těžko. Při použití plastového sklepávadla, kterým výrobce deklaruje snadnější sklepávání, bylo zjištěno, že kapalina je sice sklepána, ale nejméně po půlminutovém kmitání. Je-li pouzdro používáno dlouhodobě, plastové držátko se ulomí a digitální plovoucí teploměr se stává nebezpečným. Nekomfortní je na teploměru také nutnost dezinfekce. Pokud je ještě před dezinfekcí digitální plovoucí teploměr vložen do plastového sklepávacího pouzdra, musí se dezinfikovat digitální plovoucí teploměr i pouzdro. Výhodou teploměru je nízká cena, která se pohybuje od 60 do 100 korun. Cena plastového sklepávacího pouzdra je 7 korun. Další velkou výhodou je přesnost měření. Dle statistické analýzy se hodnoty naměřené tímto teploměrem nejvíce přibližují hodnotám naměřeným teploměrem rtuťovým, který je stále považován za „zlatý standard“.

Pro orientační měření můžete využít také proužkové teploměry, které svým vzhledem připomínají malé pravítko. Přikládají se na čelo, do podpaží nebo pod jazyk.

Snímač teploty a vlhkosti s výpočtem rosného bodu. Komunikace přes RS485. V plastové krabičce s větr…

Taktika vítězství digitální plovoucí teploměr

Většina z nás je zvyklá měřit teplotu v podpaží. To ale nemívá vždy stejnou teplotu jako tělo protože ruce rozpažujeme. I když při měření ruku držíte pevně u těla, digitální digitální plovoucí teploměr se díky krátké době měření nestihne zahřát na teplotu těla a nepodá správný údaj. Používáte-li digitální digitální plovoucí teploměr, je potřeba měřit teplotu v ústech, uších či konečníku. Tam se i při rychlém měření digitální technologie přizpůsobí neměnnému prostředí a změří teplotu přesně.

Digitální teploměr vám změří teplotu s odchylkou max. 0,2 °C. K měření teploty nevyužívá rozpínavost kapalin, ale rezistor měřící referenční napětí nebo IR čidlo, jež teplotu zjišťuje podle infračerveného záření.

zavařovací teploměr s rozsahem měření od 0°C až 100° C.

digitální plovoucí teploměr: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Digitální digitální plovoucí teploměr pro pohodlné měření tělesné teploty. Orální, axilární a rektální měření. Ohebný flexi-hrot pro komfortní měření. Velký a přehledný displej. Zvuková signalizace ukončení měření. Paměť poslední naměřené hodnoty. Automatické vypnutí po sedmi minutách pro delší životnost baterií.

Proč je dobré používat bezkontaktní teploměr do ucha? Teplota v uchu se nejvíce blíží teplotě uvnitř těla, proto je měření nejpřesnější.

Měření teploty v uchu. Spolehlivý a přesný teploměr díky předehřátému hrotu.