Digitální teploměr 110

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s digitální teploměr 110?

Selektronickým teploměrem se velmi snadno manipuluje. Jeho součástí jsou jednorázové krytky, které se nasazují na sondu. digitální teploměr 110 má v horní části zásobník na nové krytky, tudíž není nutné je nosit zvlášť. Díky krytkám odpadá jakákoliv dezinfekce. Velkým přínosem je krátká doba měření 8–12 sekund. Jedinou nevýhodou teploměru je vysoká pořizovací cena 15 tisíc korun plus další výdaje za jednorázové plastové krytky na sondu.

Bezkontaktní infračervený teploměr, měření v uchu a na čele, rychlé a přesné měření během půl sekundy, odchylka maximálně +- 0,2 °C, upozornění na…

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

10 tipů, které z vás udělají digitální teploměr 110 Influencera

Také se nám osvědčil digitální digitální teploměr 110. Naopak ten bezdotykový, jak se jen namíří na čelo, dosti lidem v mém okolí měří nepřesně a různé hodnoty při měření několikrát po sobě. Ale zase je praktický na děti.

Na různých místech na těle lze naměřit jiné hodnoty teploty. Řiďte se proto vždy návodem nejen pro měření, ale i pro správné odečítání teploty.

Pokud si ale chcete pořídit teploměr, s nímž lze měřit například i teplotu nápojů, pokrmů, koupelí či teplou okolního vzduchu, bude vhodné se poohlédnout po dražším infračerveném modelu, který má mnohem širší rozsah (obvykle od 0 °C do 50 °C) a označení 2v1, 3v1 nebo 5v1. U mechanických teploměrů je rozsah jasně dán stupnicí, u digitálních a infračervených pak tento údaj najdete uveden v parametrech.

Důkaz, že digitální teploměr 110 skutečně funguje

digitální teploměr 110 chladničkový plastovýZávěsný digitální teploměr 110 pro měření teploty v chladničce i v mrazáku. Teplotní rozsah -40 až +40 °C. Dělení stupnice 1 °C.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vašim potřebám bude více vyhovovat bezkontaktní, nebo kontaktní infra teploměr, na trhu existují i modely kombinované.

2. Pokud měříme teplotu na čele nebo na spáncích, kůže na těchto místech musí být čistá (nesmí obsahovat stopy make-upu nebo například krému). Pokožka nesmí být ani vlhká (například zpocená), poraněná ani zanícená.