Digitální teploměr 5m

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně digitální teploměr 5m hned teď!

Na teploměru je velký LCD displej, který je vhodný i pro noční měření díky podsvícení. digitální teploměr 5m má zvukovou signalizaci, kterou je možné vypnout, a tak měřit nerušeně i v době spánků. Tento model je určený i pro profesionální užití.

U člověka dokáže měřit v rozsahu 35 až 42,9 °C, pokud jde o měření jiných předmětů, tak je rozsah od 0 do 118 °C. Z toho vyplývá, že přístroj lze přepínat ve dvou režimech. Díky rychlému měření zvládne dodat výsledek už za 0,5 sekundy. Také naše recenze prokázala opravdu rychlé měření, přičemž optimální je vzdálenost 5 až 8 cm. Zařízení je vybaveno kvalitním měřícím senzorem německé výroby.

Teploměr je vhodný pro rodiče menších dětí, protože na teploměru jde nastavit věk dítěte a podle něj jsou vyhodnocovány teploty; běžná teplota i horečka různě starých dětí či dospělých je jinak vysoká. Teploměr měří rychle ve °C i °F, displej ale není podsvícený. Uživatelé si jej pochvalují, podle nich by ale mohl mít pouzdro a paměť na záznamy. Tu nabídne například Beurer FT 58.

Můj cíl týkající se digitální teploměr 5m a jak ho dosáhnu

Praktický pistolový infračervený digitální teploměr 5m s kruhovým zaměřovacím laserem, který Vám změří teplotu na povrchu až do +365 °C. Klasická pistolová konstrukce, jednoduché ovládání a…

Microlife Teploměr MT 850 3v1 digitální 8sekundovýDigitální teploměr na rychlé, jednoduché a praktické měření s pružnou antialergickou měřící špičkou pro bezpečné používání. Vhodný pro měření tělesné teploty, teploty koupele a teploty okolí.

Vlhkoměr s teploměrem využijete jak pro měření vnitřní, tak venkovní teploty a v…

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám digitální teploměr 5m

Dlouhou výdrž baterie zajistí i funkce automatického vypnutí, konkrétně po 30 sekundách. Ta pozitivně přispívá k celkové jednoduchosti použití. V balení je návod jak v českém, tak slovenském a anglickém jazyce nebo ochranný sáček na digitální teploměr 5m a dvě AA baterie.

Infračervený teploměr s vysokým teplotním rozsahem až do +500 stupňů Celsia.

Umožňují měřit teplotu na čele nebo v uchu ze vzdálenosti až 10 cm. Jsou ideální pro malá miminka a novorozence.