Digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 věcí, které můžete udělat TEĎ digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem

Jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru teploměru je určitě jehobezpečnost.Odkdy skončila éra rtuťových teploměrů, můžeme říci, že při vývoji dalších teploměrů se dbalo především na bezpečnost. Hodně závisí i od uživatelů a toho, jak daný digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem používají. Zdůrazňujeme, že je třeba řídit se návodem k použití, protože ne každý digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem měří stejným způsobem.

Modernější infračervené teploměry navíc disponují podsvícením displeje. To oceníte hlavně při měření teploty v noci.

• Rozsah měření teploty od 33,0 °C do 42,0 °C (91,4 °F až 107,6 °F).

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem.

Pokud chcete kvalitní bezkontaktní digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem, který je schopen kombinace měření jak z ucha, tak i z čela, pořídíte ho bez problému v cenovém rozpětí od 700 Kč do Kč. Takový výrobek je vybaven zvukovým signálem a automatickým vypnutím při delší nečinnosti.

SlevaPřesnou teplotu naměří za 1 sekundu, nevysílá žádnou laserovou značku, vyhnete se tak možnému poškození očí, není třeba kontaktu s lidskou kůží, aby se snížilo riziko případného přenosu infekce.

Elektronika pro digitální snímače teploty a vlhkosti s výpočtem rosného bodu. Komunikace přes RS485….

Proč vás ignorování digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem bude stát čas a peníze?

digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem chladničkový plastovýZávěsný digitální teploměr a vlhkoměr s čidlem pro měření teploty v chladničce i v mrazáku. Teplotní rozsah -40 až +40 °C. Dělení stupnice 1 °C.

Infračervené (laserové) teploměry – jedná se o nejmodernější a nejpřesnější způsob měření teploty (s přesností na 0,1 °C). Vybírat lze bezkontaktnínebo klasický(čelní, ušní).

Bezkontaktní teploměr AGU NC8Bezkontaktní teploměr pro děti AGU NC8 umožňuje měřit tělesnou teplotu na čele a na jakýchkoli jiných místech.