Digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jaká je cena digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex?

Ještě v 17. století se objevily teploměry, v nichž je teploměrnou látkou kapalina. Zřejmě první sestrojil roku 1631 francouzský lékař Jean Rey, který použil jako teploměrnou látku vodu. Nevýhodou tohoto teploměru byla malá roztažnost vody. Proto se hledaly jiné vhodné tekutiny. Jako nejvhodnější se ukázaly líh a rtuť. První lihový digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex sestrojil roku 1641 toskánský velkovévoda Ferdinand II.

Thermoval Kids digitální teploměr pro rychlé měření teploty s veselými dětskými motivy.

Ušní teploměr Beurer FT 58 umožňuje kromě měření teploty pacientů také určování teploty předmětů, dokonce i vzduchu v místnosti. Měření na rozdíl od ostatních modelů trvá několik sekund, i to je ale ve srovnání s klasickými teploměry velmi krátká doba. Výhodou je paměť na 10 záznamů, můžete tak sledovat vývoj horečky v průběhu času. Přístroj je vybaven běžnými funkcemi jako je indikátor stavu baterie, zvukový signál či automatické vypnutí. Chybí ale podsvícení displeje. Na něm se naměřená hodnota zobrazuje buď ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

Nedělejte další chyby s digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex.

bezkontaktní infračervený digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex změří teplotu těla a objektů během pár vteřin měří bez kontaktu s pokožkou – hygienický a bezpečný zvláště vhodný pro měření teploty dětí…

Digitální teploměr je díky nové moderní technologii pro zrychlené měření velmi rychlý a přesný. Doba měření je 30 vteřin.

• Velmi rychlé zjištění teploty se splněním norem CEN a ASTM.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex.

Orální měření teploty se provádí u batolat a starších dětí pomocí kontaktního teploměru, který se vkládá do jamky pod jazykem. Dítě musí setrvat po dobu měření v úplném klidu. Využít můžete také dětský digitální teploměr cemio metric 304 rapid flex v dudlíku s displejem, který měří aktuální teplotu i během spánku miminka.

Průměrný osobní infra teploměr bude mít základní rozsah teplot 0 °C až +100 °C. Při měření teploty těla se ale obvykle jedná o hodnoty mezi 32 až 45 °C. Ostatní rozsah se pro měření například tekutin (dětská strava, teplota vody).

Pokud Vám teploměr ani tak nepůjde setřepat, tak jej přineste nebo pošlete zpět. Po následné naší kontrole, že nelze teplotu v teploměru setřepat, nabídneme Vám jiný, který funguje a tento pošleme výrobci k reklamaci.