Digitální teploměr greisinger

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je digitální teploměr greisinger a jak funguje?

digitální teploměr greisinger do vany HYGGE značky Suavinex je praktický pomocník při koupání miminka. Během koupání sleduje teplotu vody a vy tak máte neustály přehled. Tvar zajíčka zaujme všechny malé děti a zpříjemní jim tak koupání.

Ušní teploměr Braun IRT 6020 patří k lépe vybaveným modelům. Teplotní rozsah měření je 34 až 42,2 °C. Jednoduše lze přepnout také do °F. Měření je rychlé, trvá pouze 1 sekundu. Poté se ozve zvukový signál a naměřená teplota se zobrazí na displeji, který bohužel není podsvícený. Poslední naměřenou hodnotu uvidíte při zapnutí přístroje. Více záznamů ale teploměr v paměti neukládá. Na displeji se zobrazuje také informace o stavu baterie, přesto doporučujeme mít vždy jednu do zálohy.

Tělesnou teplotu ovlivňuje několik faktorů. Ten, kvůli kterému si i pravděpodobně budete měřit, je nemoc. Není ale zdaleka jediným vlivem. Dalším je například fyzická aktivita, ale i okolní teplota, či dokonce jídlo.

Co můžete právě teď udělat s digitální teploměr greisinger?

Pořiďte si užitečnou součást do vaší domácnosti – digitální digitální teploměr greisinger s drátovým čidlem. digitální teploměr greisinger Emos zaznamenává vnitřní a venkovní teplotu, vnitřní vlhkost, minimální a…

Přesné měření teploty na čele nebo v uchu během jedné vteřiny.

Bezkontaktní infračervený teploměr EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí jedna sekunda.

Rovnice pro úspěch digitální teploměr greisinger.

Unikátní bezkontaktní digitální teploměr greisinger VisioFocus je jediný digitální teploměr greisinger s možností projekce teploty přímo na čele či jiné části těla se současnou kontrolou…

Pokojový teploměr, rozsah teplot -40°C až +50°C, výška 20 cm, materiál plast.

Nabízíme rozsáhlý sortiment teploměrů, vah pro široké využití nejen v domácnostech, v bytech, domech, průmyslových objektech, v obchodech, v potravinářství apod. Teploměry digitální vpichové k měření teploty tekutin, sypkých hmot, potravin, teploměry chladničkové, teploměry do trouby, teploměry do mrazáků, teploměry varné do hrnců nebo kotlů, teploměry zavařovací i speciální teploměry digitální s pečící sondou. Pro naše zákazníky nabízíme také kalibrace teploměrů + kalibrační list pro teploměry objednané i Vámi dodané.