Digitální teploměr pt100

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je digitální teploměr pt100 kopií jiné ochranné známky?

je značkový infračervený bezdotykový digitální teploměr pt100, se kterým můžete měřit tělesnou teplotu, ale i teplotu povrchů či tekutin. Výsledná hodnota se zobrazuje na podsvíceném displeji, který se v případě měření tělesné teploty zbarví do zelené, oranžové nebo červené barvy podle toho, jak vysokou teplotu naměří.

• Pouzdro teploměru je možné vyčistit pomocí většiny běžných čisticích prostředků.

Některé modely infračervených teploměrů disponují oběma způsoby měření.

Proč vás ignorování digitální teploměr pt100 bude stát čas a peníze?

Digitální digitální teploměr pt100 Miniland s ohebnou špičkou umožňuje rychlé a pohodlné měření teploty v podpaží, ústech i rektálně. Díky pouzdru, které digitální teploměr pt100 chrání před poškozením, je digitální teploměr pt100 ideální i na cestování s dětmi.

Automatické vypnutí – díky automatickému vypnutí přístroje po ukončení měření, se šetří baterie zařízení, která tak vydrží delší dobu. Většina přístrojů tak schopna zvládnout až tisíce měření.

U bezdotykových infračervených teploměrů se můžeme setkat ještě s dalším rozdělením, a to podle konstrukce, jakou konkrétní přístroj má. Na trhu existují miniaturní a kapesní teploměry, přičemž jsou tady také pistolové teploměry nebo infračervené teploměry s termokamerou.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů digitální teploměr pt100

digitální teploměr pt100 neobsahuje rtuť, proto je pro sklepávání potřeba použít výrazně větší sílu než u rtuťových teploměrů. digitální teploměr pt100 vezměte do ruky jako tužku a několikrát bouchněte hřbetem ruky o druhou ruku zatnutou v pěst.

Dobrým kompromisem mezi klasickým teploměrem se stupnicí a už složitějším infračerveným teploměrem je jednoduchý digitální teploměr. Jeho ovládání je relativně snadné. Přístroj zapnete, počkáte než se na displeji ukáže “OK” a můžete jej dát do podpaží nebo začít s rektálním měřením. To se většinou provádí u dětí. I když balení uvádějí, že výsledek je známý přibližně za jednu minutu, většinou je měření kratší.

Skleněný teploměr Chicco Thermal Eco s jasně čitelnou stupnicí a praktickým úchytem je určený pro účinné a přesné měření teploty celé rodiny. Je ekologický díky přírodnímu sklu a neobsahuje žádnou rtuť.