Digitální teploměr s magnetem

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Nejlepší způsob, jak digitální teploměr s magnetem

Digitální digitální teploměr s magnetem, 4místný displej, přesné měření umožňuje zaznamenat bazální teplotu ženy plodné dny.

Některé modely infračervených teploměrů disponují oběma způsoby měření.

Thermometer Model 8816C S bezkontaktním teploměrem nebylo měření teploty nikdy snazší. Model 8816C poskytuje pohodlí a přesnost při měření teploty. Jediným stisknutím tlačítka…

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého digitální teploměr s magnetem.

Bezdotykovým teploměrem navíc můžeme změřit teplotu i během toho, co dítě spinká. „Je dobré se v lékárně zeptat, jestli digitální teploměr s magnetem hlásí teplotu aktusticky, nejnovější verze už zvukové upozornění nemají, aby dítě pípnutí teploměru nevzbudilo,” radí magistr.

Zvuková signalizace – mnohé modely bezkontaktních teploměrů zvukově signalizují ukončené měření. Mohou zvukem upozorňovat také na zvýšenou tělesnou teplotu než je obvyklá, případně na teplotu vyšší, než jakou si nastavíte. Vše ovšem záleží na schopnostech konkrétního přístroje. Většinou lze zvukovou signalizaci také deaktivovat, což se hodí třeba tehdy, pokud nechcete probudit dítě ve spánku.

Jde o nejklasičtější způsob použití, které je typické zejména pro základní modely. Přesnost ale rozhodně nepatří mezi nejvyšší, hodnoty naměřené v podpaží jsou proto spíše orientační.

Pokud je digitální teploměr s magnetem tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

SC 8271 je infračervený digitální teploměr s magnetem pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Teploměr má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vašim potřebám bude více vyhovovat bezkontaktní, nebo kontaktní infra teploměr, na trhu existují i modely kombinované.