Digitální teploměr wt62

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

3 digitální teploměr wt62 Tajemství, o kterých jste dosud nevěděli.

Dalším způsobem je měření v dutině ústní, které opět patří mezi všeobecně známé. Do úst je potřeba vkládat pouze čistý digitální teploměr wt62, přičemž jeho hrot se vkládá pod jazyk. Získaná hodnota je přitom o něco přesnější než tělesná teplota měřená v podpaží. Jde ale o méně pohodlný způsob měření. Do této kategorie se řadí i tzv. dudlíkové teploměry.

Braun ThermoScan 6 je bezkontaktní ušní IR teploměr určený pro přesné, bezpečné a rychlé měření tělesné teploty u dětí i dospělých. Teploměr zobrazí výsledek měření již za 3 vteřiny a upozorní na konec měření světelným a zvukovým signálem.

Tento typ je určen pro měření tělesné teploty uvnitř pochvy (ale i v ústech nebo v konečníku), nejčastěji jde proto o přístroje s ohebným hrotem, který předchází případnému zranění. Kromě toho je obvykle možné tyto modely bez problémů použít pro měření i v rámci běžného použití.

Co je k vidění v digitální teploměr wt62?

digitální teploměr wt62 má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

Tato značka patří mezi přední světové výrobce teploměrů. Můžeme jej zařadit k lídrům v oblasti vývoje a výroby infračervených teploměrů. V nabídce se samozřejmě nacházejí rovněž bezdotykové modely.

Pokud potřebujete klasický teploměr, který budete používat v domácím prostředí jednou za čas, budou ho využívat především dospělí lidé a teplota se bude měřit hlavně v podpaží, možná vám bude stačit klasický teploměr se stupnicí.

10 digitální teploměr wt62 tipů, které byste měli znát

Při výběru teploměru se můžete spolehnout na značky Beurer, Microlife, Scala, Braun, Reer, Medisana, Omron, Hartmann, Laica, Novama nebo Nuvita. Monitorovací digitální teploměr wt62 je k dostání od značky Tucky. Klasický skleněný koupíte od značky Exatherm, Verkon nebo Geratherm.

• Po zjištění teploty je možné tlačítkem °C/°F přepínat zobrazení teploty ve °C a °F.

, lékárník a odborný konzultant z EUC Lékárny Praha, na co lidé někdy zapomínají. „Nesmíme také zapomínat na odečítání desetin stupně podle místa měření – v tělních dutinách je teplota vyšší. Všechny tyto informace jsou vždy uvedeny v návodu,“ připomíná.