Dr. senst bezkontaktní teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Taktika vítězství dr. senst bezkontaktní teploměr

Kvalitní dr. senst bezkontaktní teploměr vám bude sloužit řadu let. Při výběru hraje nejdůležitější roli způsob měření, který preferujete. Starším budou více vyhovovat dotykové teploměry, které umožňují měřit teplotu rychle a přesně. Zejména rodiče malých dětí dají pravděpodobně přednost bezdotykovému měření, které je rychlé a pohodlné.

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.

Teploměr pro miminka – teploměr je ve tvaru dudlíku, což je pro miminka nejpřirozenější. Velmi jednoduchým způsobem změří teplotu, ale není vhodný pro dlouhodobé ponechání v ústech miminka.

22 tipů, jak začít budovat dr. senst bezkontaktní teploměr, po kterém jste vždycky toužili

V roce 2009 došlo směrnicí Evropské unie k zákazu rtuťových teploměrů a jiných měrných zařízení s rtutí. Důvodem byla především ochrana životního prostředí a také předcházení domácím otravám. I když se rtuťový dr. senst bezkontaktní teploměr hůře používal – rtuť se těžko střepávala dolů, výsledek na stupnici nebylo dobře vidět, nebyly ohebné – někteří lidí za nimi stále truchlí.

Dudlík s teploměrem umožňuje snadné měření teploty přirozenou cestou.

Thermoval Kids digitální teploměr pro rychlé měření teploty s veselými dětskými motivy.

Největší tajemství dr. senst bezkontaktní teploměr

Digitální infračervený bezdotykový dr. senst bezkontaktní teploměr na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.

Digitální teploměr vám změří teplotu s odchylkou max. 0,2 °C. K měření teploty nevyužívá rozpínavost kapalin, ale rezistor měřící referenční napětí nebo IR čidlo, jež teplotu zjišťuje podle infračerveného záření.

Tento model je vybaven také zvukovou signalizací při dokončení měření a také při dosažení zvýšené teploty. Výhodou je také voděodolnost, displej, paměť na jedno poslední měření a ohebná špička, díky níž je měření pohodlnější. Pozitivem je také baterie, která vydrží až cyklů měření. Bohužel kromě výrazné nepřesnosti měření, se u tohoto modelu vyskytuje také vyšší poruchovost, rozhodně jej proto nemůžeme doporučit.