Držák na teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Použijte držák na teploměr, aby se do vás někdo zamiloval.

držák na teploměr Thermoval standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesnosti na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu.

Digitální teploměr Thermoval Standard, voděodolný, extra velký displej, paměť pro uchování poslední naměřené hodnoty, vhodná náhrada za rtuťový teploměr.

Geratherm Teploměr sklen.bezrtuť.Classic sklepávadTeploměr skleněný Geratherm měří teplotu těla přesně a spolehlivě. Má doživotní záruku přesnosti, německá výroba. Sklepávadlo umožní lepší sklepávání galia.

5 věcí o držák na teploměr, které budeme za 10 let dělat jinak

Digitální držák na teploměr s prediktivní technologií pro rychlé a přesné měření. Super rychlé měření – 8 sekund, při dodržení podmínek měření i axilárně. Extra velký displej. Ohebná…

Bezkontaktní teploměr TrueLife Care Q7 využívá moderní technologie infračerveného záření, čímž dosahuje během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr postačí přiblížit k předmětu a do jedné vteřiny získáte spolehlivý výsledek měření.

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele nebo ušním boltci. Okamžité měření během 1 sekundy.

25 nejlepších citátů o držák na teploměr

BÉBÉ-JOU koupací držák na teploměr Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský držák na teploměr do vody…

Do 700 Kč – ty nejlevnější modely na trhu, které představují základní varianty. Někdy nemají ani podsvícený displej, ale většinou jim už nechybí třeba paměť. Mohou mít horší přesnost měření.

Dudlík s teploměrem umožňuje snadné měření teploty přirozenou cestou.