Externí teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Za 10 minut vám řeknu pravdu o externí teploměr.

Záření umí bezdotykový externí teploměr zachytit pomocí speciálních senzorů, které jsou zabudované v hlavici infračerveného teploměru.

Přístroj pro měření pokojové teploty (od 0°C do 50°C) a vlhkosti vzduchu (od 20% do 90%).

Jestliže chcete infračervený teploměr s možností měření teploty z čela i ucha s přesnými hodnotami a velkým LCD displejem, připlaťte si. Vybírat si budete z dotykových i bezdotykových variant. Tyto produkty budou schopny měřit také ostatní druhy teplot, nejenom tu tělesnou. Vybaveny budou automatickým vypnutím a zvukovou signalizací.

Rychlé a snadné řešení pro externí teploměr

Digitální infračervený bezdotykový externí teploměr na stěnu nebo stojan. Samostatně fungující napájený 3x AA bateriemi. Hodnoty nad 37 akusticky informuje okolí.

Bezdotykový teploměr Hartmann Thermoval Baby dokáže měřit jednak tělesnou teplotu, ale také různé povrchy nebo teplotu v místnosti. Je zde dobře čitelný a relativně velký LCD displej, který umí šetřit baterii automatickým vypnutím. Teploměr je napájen jednou standardní mikrotužkovou baterií, která tak vydrží velké množství měření. Paměť na měření je trochu menší, a sice udrží 10 posledních měření, na druhou stranu pro většinu lidí to bude asi dostatečné. Zajímavostí je záruka od výrobce 3 roky, což ale doporučujeme ověřit u konkrétního prodejce.

Rychlý, přesný a spolehlivý digitální teploměr. Do osmi sekund změří tělesnou teplotu, teplotu vody a okolí. Má paměť posledního měření, automatické vypnutí a podsvícený displej.

Co si myslí přední odborník v oboru o externí teploměr.

Recenze uživatelů na tento infračervený externí teploměr jsou vesměs pozitivní. Za největší benefit považují rychlost měření a také jeho přesnost. Uživatelé jej hodnotí kladně také pro jeho snadné ovládání. Za lehce komplikovanější považují přepínání mezi měřením povrchů či tělesné teploty a zmiňují také, že trvá delší dobu, než z displeje zmizí poslední naměřená hodnota.

Bezdotykové teploměry – stačí teploměremnamířit na osobu a téměř okamžitě se dozvíte její tělesnou teplotu. Umožňují i měření teploty prostředí a předmětů a měření u pohybujících se osob, což ocení zejména maminky. Maminky jím mohou změřit teplotu dětské stravy a nápojů. Pro lékaře a zdravotní personál má výhodu hygienického přístupu.

Některé modely infračervených teploměrů disponují oběma způsoby měření.