Heureka bezdotykový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Manželství a heureka bezdotykový teploměr mají více společného, než si myslíte.

Klasické teploměry se stupnicí, digitální nebo infračervené teploměry? Napsali jsme pro vás pár tipů, podle čeho byste si měli heureka bezdotykový teploměr vybírat a na co si dát při koupi pozor.

Tento typ je určen pro měření tělesné teploty uvnitř pochvy (ale i v ústech nebo v konečníku), nejčastěji jde proto o přístroje s ohebným hrotem, který předchází případnému zranění. Kromě toho je obvykle možné tyto modely bez problémů použít pro měření i v rámci běžného použití.

Sleva VýprodejVýstražná kontrolka, když je voda příliš horká – Kontrolka LED na displeji se rozsvítí červeně, když je teplota vody nad 39 ° C a příliš vysoká pro dítě.

Mýty a fakta o heureka bezdotykový teploměr.

Praktický pistolový infračervený heureka bezdotykový teploměr s kruhovým zaměřovacím laserem, který Vám změří teplotu na povrchu až do +365 °C. Klasická pistolová konstrukce, jednoduché ovládání a…

Bezkontaktní teploměr pro měření teploty na čele a okolních předmětů ze vzdálenosti 5-8 cm.

Všechny digitální teploměry ukazují výsledek do několika sekund a podle odborníků jsou spolehlivé stejně jako ty skleněné, problém prý bývá mnohem častěji v jejich špatném používání.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého heureka bezdotykový teploměr.

USB heureka bezdotykový teploměr Vernier Go!Temp lze nahradit nerezovým teploměrem Vernier TMP-BTA zapojeným do rozhraní Vernier Go!Link, LabQuest, LabQuest Mini nebo LabPro.

Tento teploměr dokáže naměřit teploty v rozmezí od -38 do 520 stupňů Celsia. Je to největší rozsah, který v našem výběru najdete. Teploměrem můžete měřit nejen teplotu povrchu předmětů, ale také zjišťovat únik tepla skrz zdi či jiných míst. Měření aktivujete velkým tlačítkem na přední části teploměru. To, že měření probíhá, poznáte podle toho, že na displeji bude svítit nápis SCAN. Funguje na dvě AAA baterie. Jejich stav můžete sledovat na LCD displeji, který má zabudované i podsvícení. Po minutě nečinnosti se teploměr automaticky vypne.

Neocenitelnou pomoc pro maminky nemocných dětí přináší digitální teploměr v moderním designu s praktickými funkcemi, který teplotu změří už během několika sekund.