Kontinuální teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jsou kontinuální teploměr tyto produkty?

Dětský kontinuální teploměr NUK 2v1 je vybaven měřícím nástavcem, který díky infračerveným senzorům měří teplotu v uchu v řádech vteřin. LED kontrolka Vás ihned upozorní na zvýšenou teplotu a kontinuální teploměr je vhodný také pro měření dětské stravy, či vody při koupání. Součástí balení je praktický stojánek a lithiová baterie CR2032. kontinuální teploměr má paměť na 25 měření a jako na praktickou lze pohlížet na absenci zvukového signálu, který v noci neprobudí spící dítě.

Bezdotykový infračervený teploměr na měření teploty s pamětí na 34 posledních měření. Automatické vypnutí po 10 sekundách nečinnosti.

Přesné měření teploty na čele nebo v uchu během jedné vteřiny.

5 věcí, které bych si přál vědět o kontinuální teploměr, když jsem začínal.

Thermoval Standard Digitální kontinuální teploměr Thermoval Standard změří tělesnou teplotu podle potřeby s přesností na desetinu stupně. Jeho paměť zobrazí před měřením poslední naměřenou hodnotu. Přístroj v bílém provedení disponuje extra velkým displejem pro snadnou čitelnost naměřených hodnot a spolehlivě měří teplotu l…

Nejlevnější infra teploměry začínají zhruba na 500 Kč. Jde o modely s malou pamětí na posledních 20 – 30 měření. Disponují malým nepodsvíceným displejem zobrazujícím jen to nejzákladnější. K jejich provozu obvykle stačí jedna baterie.

Automatické vypnutí šetří baterii, jelikož zařízení vypne zanedlouho po dokončení měření, v případě, že přístroj není používán.

Pokud je kontinuální teploměr tak hrozné, proč to statistiky neukazují?

Kontaktní digitální kontinuální teploměr pro měření tělesné teploty. Voděodolné provedení pro snadnou desinfekci. Žádná rtuť ani sklo. Funkce automatického vypnutí. Vestavěná paměť pro poslední měření.

Teploměr je zařízení sloužící k měření teploty plynů (např. vzduchu), kapalin (např. vody), povrchu pevných látek atd. Obor zabývající se měřením teploty se nazývá termometrie.

Teploměry můžeme rozdělit podle způsobu měření tělesné teploty na kontaktní, kam patří klasický rtuťový a digitální teploměr, a bezkontaktní, kde najdete infra teploměr.