Kvalitní teploměr pro miminka

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je kvalitní teploměr pro miminka ztráta času

Ušní kvalitní teploměr pro miminka Beurer FT 58 umožňuje kromě měření teploty pacientů také určování teploty předmětů, dokonce i vzduchu v místnosti. Měření na rozdíl od ostatních modelů trvá několik sekund, i to je ale ve srovnání s klasickými teploměry velmi krátká doba. Výhodou je paměť na 10 záznamů, můžete tak sledovat vývoj horečky v průběhu času. Přístroj je vybaven běžnými funkcemi jako je indikátor stavu baterie, zvukový signál či automatické vypnutí. Chybí ale podsvícení displeje. Na něm se naměřená hodnota zobrazuje buď ve stupních Celsia nebo Fahrenheita.

Infračervený teploměr KFT-22 je bezkontaktní zařízení pro měření tělesné teploty a teploty předmětů.

Ušní teploměr s velmi přesným měřením tělesné teploty na dvě desetiny stupně celsia. Vhodný pro lékařské i domácí použití.

Jak začít podnikat s kvalitní teploměr pro miminka Tajemství, o kterých jste nikdy nevěděli.

Dudlíkový kvalitní teploměr pro miminka pohodlně změří teplotu v ústech miminka.

Rychlý, přesný a spolehlivý digitální teploměr. Do osmi sekund změří tělesnou teplotu, teplotu vody a okolí. Má paměť posledního měření, automatické vypnutí a podsvícený displej.

Lékařský teploměr by neměl chybět v žádné domácnosti. Měření tělesné teploty vám mnoho napoví o vašem celkovém zdravotním stavu, případně vám pomůže odhalit poč…

Za 10 minut vám řeknu pravdu o kvalitní teploměr pro miminka.

Infračervený kvalitní teploměr pro miminka FLIR TG54 umožňuje rychlé a snadné bezdotykové měření povrchové teploty, i měření teploty na místech, která leží mimo dosah. Robustní průmyslový design,…

Článek měl za cíl stručně popsat princip měření, konstrukci, některé parametry a použití bezkontaktních infračervených teploměrů. Výklad je pro zachování přehlednosti a srozumitelnosti na mnoha místech značně zjednodušený.

Digitální teploměr pro měření tělesné teploty s ohebnou špičkou. Vhodný pro děti i dospělé.