Laboratorní skleněný teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

22 tipů, jak začít budovat laboratorní skleněný teploměr, po kterém jste vždycky toužili

Ano přátelé, i klasický rtuťový laboratorní skleněný teploměr je potřeba pro přesný výsledek podržet v podpaždí aspoň 5 minut a ani u digitálů tomu není jinak. Takže nejprve podržet laboratorní skleněný teploměr 5 minut pod paží a teprve poté zmáčknout tlačítko a zahájit měření.

Ideální je proto pořídit si bezrtuťový teploměr rovnou se sklepávadlem a teploměr sklepávat hned po změření teploty.

Větší přesnost vám poskytnou kontaktní teploměry. Také bezkontaktní měření může být velmi přesné, je však nutné postupovat správným způsobem.

Proč většina laboratorní skleněný teploměr selhává

Bezdotykovým teploměrem navíc můžeme změřit teplotu i během toho, co dítě spinká. „Je dobré se v lékárně zeptat, jestli laboratorní skleněný teploměr hlásí teplotu aktusticky, nejnovější verze už zvukové upozornění nemají, aby dítě pípnutí teploměru nevzbudilo,” radí magistr.

VODNÍ FILTR DO TERÉNU LIFESTRAW Unikátní vodní filtr do terénu. Udělá ze špinavé vody čistou. Vodní filtr LifeStraw je takové „správné brčko“ v mega balení. Vodu z přírodního zdroje a to ať je zkalený jak chce můžete bez strachu nasávat. Ně…

Další velice přesný způsob měření, který se nejčastěji provádí u novorozeňat (opět je výslovně nutné dbát na velikost měřícího hrotu!), a to jak klasickými, tak digitálními teploměry. Po každém měření je potřeba přístroj velmi pečlivě očistit a vydezinfikovat.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů laboratorní skleněný teploměr

Bezkontaktní infračervený laboratorní skleněný teploměr – jak již název napovídá, v tomto případě není třeba kontaktu s pokožkou. laboratorní skleněný teploměr stačí namířit na měřené místo ze vzdálenosti až do 8 cm. Tyto modely jsou vhodné především pro měření teploty u dětí např. v noci, kdy není třeba dítě budit.

Vodotěsný digitální teploměr nepatří do myčky! Při výměně baterie také dejte pozor, aby vám nevypadl gumový těsnící kroužek pod krytem. Jinak teploměr nebude těsnit.

Bezkontaktní infračervený malý teploměr na měření v uchu a na čele, který doručí rychlé a přesné výsledky během půl sekundy. Má barevný displej a upozorní na zvýšenou teplotu.