Lan teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s lan teploměr?

Univerzální ruční lan teploměr CTH6500 s velmi dobrou přesností a snadným použitím je navržen pro náročné mobilní měření teploty. Kromě Pt100 dokáže také tento lan teploměr zpracovávat signály z běžných…

Větší oblibě se těší teploměry digitální. K dostání jsou v různých alternativách, jako například s ohebnou špičkou či ve formě dudlíku. Populární jsou i digitální teploměry bezkontaktní – využívají snímání infračerveného záření, které lze použít pro měření teploty na čele nebo v uchu.

Elektronika pro digitální snímače teploty a vlhkosti s výpočtem rosného bodu. Komunikace přes RS485….

Co můžete právě teď udělat s lan teploměr?

SC 8271 je infračervený lan teploměr pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Jde o typ digitálních teploměrů, které jsou určeny pro ženy, jež sledují své plodné dny, jelikož pomáhá určit nejvhodnější dny pro početí miminka. Tento typ se často vyznačuje vodotěsností a ohebným hrotem. Měřit s ním lze pod jazykem, v konečníku nebo vaginálně. Naměřenou teplotu zpravidla ukazuje na dvě desetinná místa a je možné jej využít i k běžnému měření (v podpaží).

Dotykové infra teploměry – K měření je zapotřebí kontakt teploměru s lidskou pokožkou. Obvykle se jedná o varianty měření v uších.

5 důvodů, proč je lan teploměr ztráta času

Bezdotykový lan teploměr je nástupcem rtuťových a digitálních teploměrů. Jeho hlavní předností je bezkontaktní měření teploty, a to jak tělesné u lidí a zvířat, tak i pevného povrchu nebo kapaliny, případně teploty v prostoru. Infra lan teploměr je tak vhodný pro miminka, děti nebo nespolupracující dospělé pacienty. Výhodou je například nerušené měření teploty u spícího dítěte, hygienické použití i téměř okamžité vyhodnocení během pár sekund.

Pro zachování co nejlepší přesnosti je vhodné, aby – pokud je to možné – teplota byla měřena z menší vzdálenosti, než je maximální možná.

Věnujte se technickým parametrům měření –Dle vašich požadavků volte Distance to Stop, rychlost měření či rozsah teplot.