Lboratorní teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

25 nejlepších citátů o lboratorní teploměr

Veroval 2 v 1, bílá Pokud potřebujete přesně a rychle změřit teplotu, je infračervený lboratorní teploměr Veroval ten pravý. Při měření na čele vyčtete výsledek do 3 vteřin a při měření v uchu se stejně přesný výsledek dozvíte již za 1 sekundu. Je vhodný pro měření teploty u dětí již od 6 měsíců. lboratorní teploměr má velmi sna…

Teploměr bezkontaktní digitální infračervený s LCD displejem KF-32 Podsvícený LCD displej, při jakémkoliv světle lze jasně zobrazit funkce.

Bezdotykové teploměry – stačí teploměremnamířit na osobu a téměř okamžitě se dozvíte její tělesnou teplotu. Umožňují i měření teploty prostředí a předmětů a měření u pohybujících se osob, což ocení zejména maminky. Maminky jím mohou změřit teplotu dětské stravy a nápojů. Pro lékaře a zdravotní personál má výhodu hygienického přístupu.

5 věcí, které bych si přál vědět o lboratorní teploměr, když jsem začínal.

Digitální lékařský lboratorní teploměr pro měření v ústech, v podpaždí a v konečníku Pro pohodlné měření tělesné teploty nejen v období chřipek a nachlazení . Díky rychlosti měření je lboratorní teploměr vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.

Maxxo IRT01 Bezkontaktní teploměr s podsvíceným displejem je díky certifikaci medical CE 1639 vhodný pro použití ve zdravotnictví, ale i v…

Infračerveným teploměrem můžete kromě osob, měřit i teplotu jídel nebo vody při koupání. Oproti dětským teploměrům, které se musí vkládat do vody změří teplotu ihned. Vybírat můžete třeba ze značek Truelife, Biotter či Wellion. Nabídka teploměrů je v lékárně BENU velice rozmanitá a věříme, že si u nás vybere každý.

5 návyků týkajících se lboratorní teploměr, které uplatňuji ve svém každodenním životě.

Jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru teploměru je určitě jehobezpečnost.Odkdy skončila éra rtuťových teploměrů, můžeme říci, že při vývoji dalších teploměrů se dbalo především na bezpečnost. Hodně závisí i od uživatelů a toho, jak daný lboratorní teploměr používají. Zdůrazňujeme, že je třeba řídit se návodem k použití, protože ne každý lboratorní teploměr měří stejným způsobem.

Zrychlený teploměr – neboli „rychloběžka“, je schopen naměřit tělesnou teplotu během 6-40 sekund.

ušní teploměr, měřený teplotní rozsah 32-43,0°C, akustickým signálem při teplotě vyšší než 37,8°C, LCD displej, 10 pamětí, pouzdro, 15 ks plastových…