Lékařský infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Pravda o lékařský infračervený teploměr za 3 minuty

já mám doma už skoro rok infračervený lékařský infračervený teploměr Thermoval duo scan a jsem naprosto spokojená. Oceňuji hlavně rychlé a jednoduché měření na čele. Nejvíce oceňuji, že nemusím děti budit. A jak jsou školkové, tak měření v zadečku opravdu není nutné a v podpaždí držet lékařský infračervený teploměr nevydrží. Takže určitě výhoda pro obě strany.

Vzhledem ke skutečnosti, že tělesnou teplotu potřebujeme zjišťovat obvykle jen občas, kvalita zpracování měřícího zařízení nemusí být nijak vysoká. U plastových výrobků se však vyplatí sledovat alespoň kvalitu hrotu (zvlášť pokud je ohebný), případně tlačítek.

Dáváte-li přednost bezkontaktnímu měření teploty, určitě si vyberete některý z infračervených digitálních teploměrů, které kromě horečky změří i teplotu mléka či vody ve vaně a některé se hodí dokonce i na grilování masa. Milovníci klasiky a ti, pro něž není měření teploty denním chlebem, možná raději sáhnou po klasickém digitálním teploměru, ať už dospěláckém nebo dětském – ten pracuje o dost rychleji a měří teplotu v zadečku, podpaží i v ústech.

Jak ti nejlepší uspějí v lékařský infračervený teploměr.

BÉBÉ-JOU koupací lékařský infračervený teploměr Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský lékařský infračervený teploměr do vody…

Velmi přesný a rychlý způsob měření, který však vyžaduje, aby zvukovod nebyl zanesen ušním mazem. Po provedení měření je opět nutné teploměr pečlivě očistit. Pokud se rozhodnete pro tento způsob měření u novorozeňat, je nutné zakoupit speciální model s malým a ohebným hrotem, který dítěti nemůže ublížit.

Cemio Metric 302 Teploměr digitální novýRychlý a spolehlivý digitální teploměr pro měření tělesné teploty.

Nejdůležitější průvodce lékařský infračervený teploměr

První lihový lékařský infračervený teploměr sestrojil již v roce 1641 toskánský velkovévody Ferdinand II. K měření tělesné teploty se dostal až na přelomu století. Význam měření teploty u lidí bylo doznáno až v 19. století. Nicméně první skutečně spolehlivý lékařský infračervený teploměr se objevil až v roce 1866 a šlo o lékařský infračervený teploměr rtuťový, nikoliv lihový. I když je dnes zakázaný, nelze mu upřít i to, že je dodnes prostě nejpřesnější a nejsnáze se s ním pracuje.

Teploměr má velký LCD displej JUMBO a paměť na zachování poslední naměřené hodnoty. Po několika minutách se sám automaticky vypne.

Microlife Teploměr MT 1931 GT digit.60sekundovýDigitální teploměr s ohebným pozlaceným analergickým hrotem, k měření tělesné teploty. S velkým displejem, 60sekundové praktické a pohodlné měření tělesné teploty.