Microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co můžete právě teď udělat s microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní?

Rychlý digitální microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní, délka měření 10 sekund. Ohebný flexi-hrot pro komfortní, snadné použití, vodě-odolný, paměť poslední naměřené hodnoty, zvuková signalizace.

Bezdotykové infra teploměry – Při měření stačí teploměr namířit na dané místo ze vzdálenosti 3 – 8 centimetrů a dojde ke změření teploty. Není třeba fyzického kontaktu. Bezkontaktní teploměry oceníte hlavně při měření teploty u malých dětí, například v noci. Nemusíte je tak kvůli měření teploty vůbec budit.

Mezi nedostatky zejména velmi levných digitálních teploměrů také patří méně přesné měření. Na trhu lze najít také zrychlené digitální teploměry, které se označují jako „rychloběžky“, jelikož dokáží naměřit teplotu v rekordně rychlém čase (obvykle během 6–40 sekund). Tyto modely jsou proto vhodné zejména pro případy, kdy se měřená osoba teploměru z nějakého důvodu brání anebo je jí měření nepříjemné, či dokonce bolestivé.

Rovnice pro úspěch microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní.

Digitální microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní, 4místný displej, přesné měření umožňuje zaznamenat bazální teplotu ženy plodné dny.

Bezpečný a spolehlivý bezdotykový teploměr, se kterým snadno změříte teplotu lidského těla, ale také na povrchu předmětů či v místnosti. Má vlastní paměť a vydrží až 1000 měření.

Senzor Pt100 v kovovém stonku průměru 4 mm pro teplotní rozsah -90 až +250 °C. Teflonový kabel 3 m. …

Jak učit microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní lépe než kdokoli jiný

Digitální microlife nc100 teploměr digi.infra bezkontaktní JumboFlexibilní, rychlý a přesný.Použití k měrení teploty v podpaží,…

Pokud potřebujete klasický teploměr, který budete používat v domácím prostředí jednou za čas, budou ho využívat především dospělí lidé a teplota se bude měřit hlavně v podpaží, možná vám bude stačit klasický teploměr se stupnicí.

Teploměr mě moc nepřesvědčil, protože po použití byl problém sklepat ho dolů. Takže jsem nakonec měřil digitálem… zlaté rtuťové teploměry…