Nano teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Průvodce nano teploměr

Před více než 60 lety představilo Testo svůj první měřicí přístroj – elektronický nano teploměr. Zkušenosti nasbírané od té doby se dnes projevují v moderním teploměru testo 835-H1, který je ideálním řešením pro bezkontaktní měření teploty.

Umožňují měřit teplotu na čele nebo v uchu ze vzdálenosti až 10 cm. Jsou ideální pro malá miminka a novorozence.

Microlife Teploměr NC 100 dig.infra bezkontaktníBezkontaktní teploměr pro přesní měření teploty do 3 sekund bez kontaktu s měřeným objektem. Měří jakoukoliv povrchovou teplotu v rozpětí °C. Komfortní měření, dokonce i u spících dětí.

2 způsoby, jak použít nano teploměr, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Plovoucí bazénový nano teploměr s plovákem ve tvaru veselého pelikána měří teplotu vody v bazénu. nano teploměr v bazénu upevníte pomocí šňůrky z umělého vlákna.

Více o teploměrech a měření teploty si můžete přečíst v článku „Jak správně měřit teplotu”.

Bazální teploměr digitální pružnou špičkou změří vaši bazální teplotu s přesností na 2 desetinná místa. Bazální digitální teploměr vás bezpečně upozorní na vaše plodné dny. S…

Jak jsem si za jeden den zlepšil nano teploměr

Vizuální infranano teploměr Fluke VT04 Fluke VT04 je vizuální infranano teploměr. Přístroj kombinuje vlastnosti bodového infrateploměru s možností prolínání viditelného snímku.

Mezi hlavní výhody infračervených teploměrů patří rychlost měření – trvá několik vteřin. Teplota se většinou měří v uchu nebo na čele. Měření v uchu je rychlejší, může trvat jenom jednu sekundu, a je ještě přesnější než měření z čela. Opět může být problém s malými dětmi, které si nenechají v uchu změřit teplotu ani za nic. Teploměr měřící teplotu z čela je tak pro ně výhodnější variantou. Některé dražší teploměry ale dokonce kombinují obě možnosti.

Zajímá vás, jak je za oknem? Nejen pro měření venkovní i vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se používá digitální teploměr. Toto zařízení je zpravidla jednodušší a menší než běžná meteostanice, ale některé digitální teploměry vás překvapí funkcí indikace náledí, kalendáře nebo digitálního budíku. Teploměry značky EMOS se vyrábí v modernější bezdrátové variantě nebo klasicky s drátovou sondou, která měří venkovní hodnoty vysunutím za okno. Vnitřní pokojová teplota se pak měří integrovaným čidlem v těle teploměru.