Nejlepší bazální teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Je nejlepší bazální teploměr kopií jiné ochranné známky?

Infračervený bezkontaktní nejlepší bazální teploměr pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.

Změří tělesnou teplotu i teplotu předmětů a místnosti za 1 vteřinu.

S výjimkou skleněných a páskových modelů vyžadují všechny ostatní typy ke svému provozu baterie (obvykle jednu či více). Tento segment je pak možné ještě rozdělit na zařízení, u nichž baterie lze vyměnit a na jednorázové (zpravidla levnější) modely, které po vybití nezbude než vyhodit. Levné a jednorázové teploměry standardně obsahují knoflíkové baterie, dražší a větší pak vyměnitelné tužkové baterie nebo integrovaný akumulátor, který je možné dobíjet pomocí dodávaného adaptéru. Rozhodně doporučujeme věnovat pozornost také údaji o výdrži daného zařízení. Především multifunkční modely mohou při častějším používání vyžadovat dobití i po několika málo dnech.

Na co jste se měli zeptat svých učitelů nejlepší bazální teploměr

SC 8271 je infračervený nejlepší bazální teploměr pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Dnešní moderní teploměry mají kromě klasického měření teploty i další funkce, jako je paměť pro měření nebo automatické vypínání. Některé teploměry jsou dokonce voděodolné a mají indikátor zvýšené teploty.

Přesné měření teploty na čele nebo v uchu během jedné vteřiny.

5 zkratek k dosažení nejlepší bazální teploměr.

Bezrtuťový skleněný lékařský nejlepší bazální teploměr, který je ihned připraven k měření.

Tento parametr je obvykle dimenzován tak, že nebudete mít problém s měřením jakékoliv teploty lidského těla. Je dobré ale vědět, že nějaké teplotní rozsahy vůbec existují a dražší modely je mohou mít podstatně větší. Tento údaj je nejčastěji prezentován ve stupních Celsia, výjimkou však nejsou ani stupně Fahrenheita.

Cena základních osobních teploměrů (skleněných i digitálních) se zpravidla pohybuje v nižších částkách – nejlevnější modely zakoupíte již okolo 100–200 Kč, většinu pak do 500 Kč. Připlatit si budete muset za infračervený či bezkontaktní typ, možnost nabíjení a nadstandardní doplňkové funkce.