Nejlepší teploměr pro novorozence

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

5 důvodů, proč je nejlepší teploměr pro novorozence ztráta času

Zvedněte psovi ocas opatrně zaveďte nejlepší teploměr pro novorozence do konečníku , podle velikosti psa zhruba 1 – 2,5 cm. Teplotu odečítejte u rtuťového teploměru po zhruba 2 minutách, u digitálních po zvukovém signálu.

Microlife Teploměr MT 1931 GT digit.60sekundovýDigitální teploměr s ohebným pozlaceným analergickým hrotem, k měření tělesné teploty. S velkým displejem, 60sekundové praktické a pohodlné měření tělesné teploty.

U bezdotykových infračervených teploměrů se můžeme setkat ještě s dalším rozdělením, a to podle konstrukce, jakou konkrétní přístroj má. Na trhu existují miniaturní a kapesní teploměry, přičemž jsou tady také pistolové teploměry nebo infračervené teploměry s termokamerou.

Chyby, kterých se většina nejlepší teploměr pro novorozence dopouští

To, jakým způsobem budete moci nejlepší teploměr pro novorozence využít záleží částečně na pořizovací ceně. Dražší teploměry mají zpravidla větší rozpětí a využít je můžete také pro měření teploty vzduchu, vody nebo třeba pokrmů. Tyto možnosti jsou výhodné především pro rodiče malých dětí.

Vypadá jako rtuťový teploměr, měrnou kapalinou je ale například líh. Výhodu je nízká cena a používání, na které jsme zvyklí z rtuťových teploměrů. Na výsledek se ale déle čeká a pro lidi se zhoršeným zrakem může být těžké přečíst výsledek. Změřit tímto teploměrem teplotu malým dětem může být velmi problematické.

Teploměr s dvěma měrnými stupnicemi na měření teploty v troubě a uvnitř masa.

Kdybych to udělal dříve o nejlepší teploměr pro novorozence, neudělal bych chybu.

Pokud je, nejlepší teploměr pro novorozence vypněte. Pak dlouhým stiskem hlavního tlačítka ovládání nejlepší teploměr pro novorozence zapněte, ale ani po naskočení displeje tlačítko nepouštějte. Po 5 až 7 vteřinách začne problikávat přecházení mezi oběma stupnicemi. Tlačítko pusťte, jakmile bude na displeji svítit symbol ℃.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Automatické vypnutí – díky automatickému vypnutí přístroje po ukončení měření, se šetří baterie zařízení, která tak vydrží delší dobu. Většina přístrojů tak schopna zvládnout až tisíce měření.