Platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak učit platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr lépe než kdokoli jiný

Má speciální tipy s lepicí páskou, která vám umožní připevnit platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr bez vrtání k okennímu rámu z plastu nebo hliníku. platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr lze také přišroubovat. Měřicí rozsah přístroje od -50 °C do + 50 °C Tolerance do…

Ethernetové rozhraní s PoE napájením pro dva sdružené senzory. Měří jen teplotu nebo teplotu, vlhkos…

Voděodolný digitální teploměr s flexibilní měřící špičkou. Voděodolný digitální teploměr s flexibilní měřící špičkou, akustickým signálem a velkým displejem. Výsledek měření do…

platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Selektronickým teploměrem se velmi snadno manipuluje. Jeho součástí jsou jednorázové krytky, které se nasazují na sondu. platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr má v horní části zásobník na nové krytky, tudíž není nutné je nosit zvlášť. Díky krytkám odpadá jakákoliv dezinfekce. Velkým přínosem je krátká doba měření 8–12 sekund. Jedinou nevýhodou teploměru je vysoká pořizovací cena 15 tisíc korun plus další výdaje za jednorázové plastové krytky na sondu.

Bezkontaktní infračervený teploměr EasyStart od Canpol babies zaručuje rychlé a přesné měření teploty, kdykoli to potřebujete. K dosažení přesných výsledků stačí jedna sekunda.

Zvuková signalizace – mnohé modely bezkontaktních teploměrů zvukově signalizují ukončené měření. Mohou zvukem upozorňovat také na zvýšenou tělesnou teplotu než je obvyklá, případně na teplotu vyšší, než jakou si nastavíte. Vše ovšem záleží na schopnostech konkrétního přístroje. Většinou lze zvukovou signalizaci také deaktivovat, což se hodí třeba tehdy, pokud nechcete probudit dítě ve spánku.

Největší tajemství platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr

Přesné výsledky u malých kojenců přinese pouze měření v zadečku. Všechny velké studie ukazují, že tato metoda je nejspolehlivější. Teplotu u dětí do tří let měříme v zadečku. Od věku šesti týdnů odečítáme od naměřené hodnoty 0,5°C.Při tomto měření položte dítě na stranu, skrčte mu nožičky a jednou rukou je pevně za ně držte. Konec teploměru před tím potřete trochou vazelíny a ukazováčkem a palcem opatrně zaveďte do konečníku. Tiskněte přitom rukou na zadeček, což zabrání tomu, aby nebyl platinet hg02 bezkontaktní digitální infračervený teploměr zaveden příliš hluboko.

Bazální digitální teploměr – vhodný pro ženy, které sledují své plodné dny. Teploměr se vyznačuje ohebnou špičkou. Naměřené teploty zobrazuje na dvě desetinná čísla a lze jej použít i k běžnému měření.

Infračerveným teploměrem CLOC SK-T008 můžete měřit nejen tělesnou teplotu, ale také teplotu povrchů a tekutin. Využijete jej například při ohřívání dětské stravy nebo přípravě koupele. Tělesnou teplotu měří přístroj v rozmezí 32 až 42,9 °C. Měřené povrchy pak mohou mít mezi 5 a 105 °C. Měření netrvá ani sekundu a je přesné na 0,2 °C. Do paměti se ukládá posledních 32 záznamů, můžete tak sledovat průběh teploty například během noci nebo několika dní. Po měření se ozve zvuková signalizace a hodnota se zobrazí na podsvíceném displeji.