Podsvícený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám podsvícený teploměr

Infračervený podsvícený teploměr od Haxe je určitě jedním z těch produktů, které usnadní péči o miminko při nemoci. Umožní pohodlné měření teploty dítěte, které proběhne bez zbytečných nervů.

Bezkontaktní teploměr ideální na měření teploty dětem disponuje přehledným displejem, který v případě zvýšených teplot změní barvu. Teploměr je také vybaven praktickou funkcí automatického vypnutí po zhruba 18 vteřinách nečinnosti.

Dnes již běžný digitální teploměr byl prvním nástupcem klasického teploměru. Během devíti let i tento typ prošel několika inovacemi a na trhu tak můžeme narazit na digitální teploměr zrychlený i speciální. Digitální teploměr je odolný proti pádu, má velký displej, ukončení měření oznámí zvukovým signálem a pamatuje si poslední naměřenou hodnotu. Použití je stejné jako u skleněného, měří se v podpaží, ústech a konečníku.

Za 10 minut vám řeknu pravdu o podsvícený teploměr.

Ušní IR podsvícený teploměr pro všechny věkové kategorie, snímá…

Do 700 Kč – ty nejlevnější modely na trhu, které představují základní varianty. Někdy nemají ani podsvícený displej, ale většinou jim už nechybí třeba paměť. Mohou mít horší přesnost měření.

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda vašim potřebám bude více vyhovovat bezkontaktní, nebo kontaktní infra teploměr, na trhu existují i modely kombinované.

Proč podsvícený teploměr není přítelem malých podniků

Dětský podsvícený teploměr NUK 2v1 je vybaven měřícím nástavcem, který díky infračerveným senzorům měří teplotu v uchu v řádech vteřin. LED kontrolka Vás ihned upozorní na zvýšenou teplotu a podsvícený teploměr je vhodný také pro měření dětské stravy, či vody při koupání. Součástí balení je praktický stojánek a lithiová baterie CR2032. podsvícený teploměr má paměť na 25 měření a jako na praktickou lze pohlížet na absenci zvukového signálu, který v noci neprobudí spící dítě.

Podle způsobu použití rozlišujeme teploměr kontaktní a bezkontaktní. Bezkontaktní a i některé kontaktní teploměry k měření teploty využívají infračervené záření.

Cukrářské teploměry a glukoměry jsou nepostradatelné pro každého cukráře. Jedině s jejich pomocí budou mít vaše produkty správnou teplotu i konzistenci.