Poševní teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Rychlé a snadné řešení pro poševní teploměr

Infračervený lékařský poševní teploměr pro bezkontaktní snímání tělesné teploty z čela pacienta. Rychlé měření s klinicky ověřenou přesností měření.

Infračervený bezkontaktní teploměr pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.

Sada mini teploměrů vám umožní ohlídat si správnou teplotu steaků.

Následující 3 věci, které je třeba okamžitě udělat v souvislosti s poševní teploměr.

Analogový poševní teploměr a vlhkoměr se syntetickým vlasovým vláknem vhodný do každé domácnosti i kanceláře.

Profesionální bezkontaktní spolehlivý teploměr s přehledným LCD displejem.

V roce 2009 došlo směrnicí Evropské unie k zákazu rtuťových teploměrů a jiných měrných zařízení s rtutí. Důvodem byla především ochrana životního prostředí a také předcházení domácím otravám. I když se rtuťový teploměr hůře používal – rtuť se těžko střepávala dolů, výsledek na stupnici nebylo dobře vidět, nebyly ohebné – někteří lidí za nimi stále truchlí.

Použijte poševní teploměr, aby se do vás někdo zamiloval.

Veroval 2 v 1, bílá Pokud potřebujete přesně a rychle změřit teplotu, je infračervený poševní teploměr Veroval ten pravý. Při měření na čele vyčtete výsledek do 3 vteřin a při měření v uchu se stejně přesný výsledek dozvíte již za 1 sekundu. Je vhodný pro měření teploty u dětí již od 6 měsíců. poševní teploměr má velmi sna…

Dobrým kompromisem mezi klasickým teploměrem se stupnicí a už složitějším infračerveným teploměrem je jednoduchý digitální teploměr. Jeho ovládání je relativně snadné. Přístroj zapnete, počkáte než se na displeji ukáže “OK” a můžete jej dát do podpaží nebo začít s rektálním měřením. To se většinou provádí u dětí. I když balení uvádějí, že výsledek je známý přibližně za jednu minutu, většinou je měření kratší.

Obecně platí, že čelo je vystaveno vnějším teplotním vlivům častěji než zvukovod, proto je doporučeno provádět měření teploty u dětí přednostně v uchu. Měření na čele je vhodné u dětí, které mají negativní zkušenost s „pícháním uší“.