Powerfix® infračervený teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Jak vypadá můj každodenní život, když dělám powerfix® infračervený teploměr

powerfix® infračervený teploměr pracuje v tichém režimu bez akustických signálů. V případě vysoké teploty kontrolka svítí červeně. powerfix® infračervený teploměr Nuk je schopen změřit i teplotu okolního prostředí v pokoji. Měřit lze rovněž teplotu vody či kojeneckého mléka. Nuk má velmi specifický tvar, který však je velmi praktický. Součástí balení jsou i baterie a praktický stojan.

Při měření bezdotykovým teploměrem, jako je například bezkontaktní teploměr Rossmax, je třeba si zjistit, z jaké vzdálenosti teplotu měřit a kde (většinou na čele). Výhodné jsou především pro malé děti, které jsou neustále v pohybu nebo je potřeba jim změřit teplotu i v noci, aniž by je musel rodič budit. Zajímavostí je, že jím většinou můžeme měřit i teplotu různých kapalin a povrchů.

Infračervený teploměr s vysokým teplotním rozsahem až do +500 stupňů Celsia.

3 nejlepší způsoby nákupu ojetého powerfix® infračervený teploměr.

Bezdotykový powerfix® infračervený teploměr Nuk disponuje možností měření teploty na spánku, čele i v uchu. Infračervený senzor zaznamenává teplotu organismu již za 1 sekundu. To však v případě měření v uchu. Na spánku je doba měření přibližně 5 sekund. Kapacita integrované paměti je do 30 záznamů. Na vysokou teplotu upozorní LED kontrolka.

Podobně jako u jiných zdravotnických pomůcek, také manipulace s teploměrem by měla být co nejjednodušší. Ne vždy tomu tak ale je. Zejména u klasických skleněných modelů používání komplikuje nutnost sklepávání, které nejde vždy hladce. U digitálních a infračervených přístrojů pak může měření znesnadňovat také nevhodně řešená (příliš malá nebo nepřehledně rozmístěná) tlačítka ovládání nebo malý displej, který bývá hůře čitelný, a to zejména pro starší osoby.

Teploměr čelovýStačí přiložit na čisté suché čelo za světlé okraje, během sekund se zbarví zeleně pole v úrovni naměřené hodnoty tělesné teploty.

5 věcí, které bych si přál vědět o powerfix® infračervený teploměr, když jsem začínal.

Praktický vpichovací digitální powerfix® infračervený teploměr s velkým přehledným displejem pro nejrůznější měření teploty.

Jednoduchý a levný digitální teploměr pro měření vnitřní i venkovní teploty. Měření teploty od -40 do +70°C.

Bezkontaktní infračervený teploměr, měření v uchu a na čele, rychlé a přesné měření během půl sekundy, odchylka maximálně +- 0,2 °C, upozornění na…