Praskl mi rtuťový teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Co je praskl mi rtuťový teploměr? Úplná a aktualizovaná definice

SC 8271 je infračervený praskl mi rtuťový teploměr pro diagnostikování tělesné teploty na čele. Určuje teplotu během sekundy. Konec měření je indikován akustickým signálem.

Teploměry měří teplotu v podpaží, ústech nebo v rektální oblasti. Jsou vhodné pro dospělé nebo starší děti, které spolupracují.

Měření tělesné teploty se provádí cca 2-3 cm od pokožky.

Největší tajemství praskl mi rtuťový teploměr

To, jakým způsobem budete moci praskl mi rtuťový teploměr využít záleží částečně na pořizovací ceně. Dražší teploměry mají zpravidla větší rozpětí a využít je můžete také pro měření teploty vzduchu, vody nebo třeba pokrmů. Tyto možnosti jsou výhodné především pro rodiče malých dětí.

Bezdotykové teploměry – stačí teploměremnamířit na osobu a téměř okamžitě se dozvíte její tělesnou teplotu. Umožňují i měření teploty prostředí a předmětů a měření u pohybujících se osob, což ocení zejména maminky. Maminky jím mohou změřit teplotu dětské stravy a nápojů. Pro lékaře a zdravotní personál má výhodu hygienického přístupu.

Zrychlený teploměr – neboli „rychloběžka“, je schopen naměřit tělesnou teplotu během 6-40 sekund.

5 důvodů, proč je praskl mi rtuťový teploměr ztráta času

praskl mi rtuťový teploměr Rapid Geratherm je digitální rychloběžka s ohebným koncem, určená k měření v ústech nebo konečníku do 10 vteřin, rychlé a přesné měření.

TMU je teplotní čidlo s rozhraním USB. Měří teploty od -55 °C do +125 °C. USB teploměr komunikuje je…

Infračervený bezkontaktní teploměr pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.