Přítlačný teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

přítlačný teploměr: Neuvěřitelně snadná metoda, která funguje pro každého!

Při výběru teploměru se můžete spolehnout na značky Beurer, Microlife, Scala, Braun, Reer, Medisana, Omron, Hartmann, Laica, Novama nebo Nuvita. Monitorovací přítlačný teploměr je k dostání od značky Tucky. Klasický skleněný koupíte od značky Exatherm, Verkon nebo Geratherm.

Lepší digitální modely dokážou teplotu zjistit zhruba do 3 minut a tzv. rychloběžky dokonce v rozmezí 6–40 sekund (opět ale závisí na místě měření). Nejrychlejší jsou pak infračervené měřicí přístroje, u nichž je výsledek znám již do 3 sekund, nebo dokonce do 1 sekundy. U posledních dvou jmenovaných typů je výhodou zvukový signál, který upozorní na ukončení měření.

Ať už hledáte infračervený teploměr osobní nebo pro měření různých předmětů a povrchů, abyste si vybrali ten správný, měli byste vědět, podle jakých parametrů jej hledat. To se dozvíte právě v tomto článku.

Následující 3 věci, které je třeba okamžitě udělat v souvislosti s přítlačný teploměr.

Digitální přítlačný teploměr s drátovým čidlem . přítlačný teploměr zaznamenává vnitřní a venkovní teplotu, vnitřní…

Digitální teploměr vám změří teplotu s odchylkou max. 0,2 °C. K měření teploty nevyužívá rozpínavost kapalin, ale rezistor měřící referenční napětí nebo IR čidlo, jež teplotu zjišťuje podle infračerveného záření.

Paměť – Umožňuje uložení a vyvolání dříve naměřené hodnoty, můžete tak sledovat například vývoj horečky v čase. Velikost paměti se liší model od modelu v řádu jednotek až desítek položek.

10 přítlačný teploměr tipů, které byste měli znát

Infračervený přítlačný teploměr, bezkontaktní, usnadní měření tělesné teploty i teploty předmětů a povrchů. Rychlé, přesné a hygienické měření během 1 vteřiny, 32 pamětí.

Digitální teploměry pro zjištění teploty orálním a rektálním způsobem nebo v podpaží.

Nyní se pojďme podívat na to, jakým způsobem je vlastně ideální měřit tělesnou teplotu. Řada lidí si totiž neuvědomuje některé skutečnosti, které je potřeba splnit, abychom dosáhli skutečně hodnověrného výsledku při měření tělesné teploty.