Průmyslový bezkontaktní teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Chcete-li být vítězem, změňte svou filozofii ohledně průmyslový bezkontaktní teploměr hned teď!

BÉBÉ-JOU koupací průmyslový bezkontaktní teploměr Rainbow Sky Ideální pomocník při koupání dítěte. Dětský průmyslový bezkontaktní teploměr do vody…

Od Kč výše – většina přístrojů v této cenové kategorii patří mezi přístroje pro profesionální použití. V těchto cenách hledejte tehdy, pokud chcete to nejlepší a zajímá vás nejvyšší přesnost měření.

Teploměr je vhodný pro rodiče menších dětí, protože na teploměru jde nastavit věk dítěte a podle něj jsou vyhodnocovány teploty; běžná teplota i horečka různě starých dětí či dospělých je jinak vysoká. Teploměr měří rychle ve °C i °F, displej ale není podsvícený. Uživatelé si jej pochvalují, podle nich by ale mohl mít pouzdro a paměť na záznamy. Tu nabídne například Beurer FT 58.

Jak ti nejlepší uspějí v průmyslový bezkontaktní teploměr.

Extra rychlý a přesný digitální průmyslový bezkontaktní teploměr Geratherm Rapid, který změří teplotu dětí i dospělých během 9 vteřin. průmyslový bezkontaktní teploměr je díky pozlacenému čidlu antialergický, má akustický alarm v případě horečky, funkci automatického vypnutí, velký LCD displej, ohebný konec a je voděodolný. Automaticky ukládá poslední naměřenou hodnotu do paměti teploměru.

Teploměr na měření teploty vařených tekutin, na zapichování do masa i do udírny.

Jak už jsme psali výše, největším problémem u infračervených teploměrů může být špatný způsob měření. Vhodným řešením tak mohou být přístroje se zvukovou a vizuální signalizací správnosti měření. jedním z nich je například i ušní teploměr Braun s technologií Exact Temp.

Co můžete právě teď udělat s průmyslový bezkontaktní teploměr?

Výsledky měření průmyslový bezkontaktní teploměr dokáže přečíst nahlas v jednom ze 6 jazyků španělština, angličtina, němčina, ruština, francouzština a italština.

Infračervený bezkontaktní teploměr pro snadné, rychlé a bezpečné bezdotykové měření. Má interní paměť, funkci automatického vypnutí, přehledný LCD displej a zvukovou signalizaci.

Ukazatel teploty u infračerveného teploměru je ve své podstatě totožný jako u běžného digitálního teploměru. Je jím LCD displej, na kterém se zobrazuje naměřená teplota. Levnější modely disponují jen zobrazením tohoto údaje. Ty dražší jsou schopny prezentovat například aktuální čas, stav nabití baterie a mnohé další funkce.