Rosický teploměr

Najděte si

za nejlepší cenu pomocí našeho vyhledávače výhodných nabídek

Za 10 minut vám řeknu pravdu o rosický teploměr.

Digitální rosický teploměr pro pohodlné měření tělesné teploty. Orální, axilární a rektální měření. Ohebný flexi-hrot pro komfortní měření. Velký a přehledný displej. Zvuková signalizace ukončení měření. Paměť poslední naměřené hodnoty. Automatické vypnutí po sedmi minutách pro delší životnost baterií.

Na trhu existuje celá řada bezkontaktních teploměrů jejichž cenové rozpětí je různé. Pro tento článek jsme zvolili zlatou střední cestu – teploměr Cemio METRIC 308 Smart, který se stal produktem roku 2019, získal ocenění portálu Heureka jako nejprodávanější produkt a výborné reference sklidil i v pořadu Černé ovce.

Vysoce přesný teploměr – vlhkoměr určen pro přímá měření teploty, vlhkosti, rosného bodu.

2 způsoby, jak použít rosický teploměr, abyste se stali pro zákazníky neodolatelnými

Elektronický bezdotykový infračervený rosický teploměr určený pro celou rodinu. Výrobek je určen zejména k měření tělesné teploty, je extrémně rychlý a neinvazivní. Měření…

Infračervený, bezdotykový teploměr s pamětí na 30 naměřených hodnot. Díky svému citlivému senzoru umožňuje rychlé a přesné změření tělesné teploty i teploty předmětu.

Digitální teploměr na měření teploty lidského těla, povrchové i okolní teploty s okamžitou odezvou. Teploměr Berrcom JXB-178 prezentuje nejjednodušší způsob měření teploty….

25 nejlepších citátů o rosický teploměr

Digitální rosický teploměr s drátovým čidlem . rosický teploměr zaznamenává vnitřní a venkovní teplotu, vnitřní…

Infračervený teploměr můžete použít i pro určení teploty podávaného nápoje, koupele či jídla, což ocení převážně maminky při ohřevu mléka pro své ratolesti. Musíte ale počítat s tím, že naměřená hodnota je pouze orientační, jelikož ji ovlivňuje spousta nežádoucích faktorů.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem rozesílky newsletteru.